Şimdi Ara

Satılık CoolerMaster Germin II işlemci soğutucus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ürünler sıfır olup fansız olarak satılır elimde 4-5 adet mevcuttur fiyat 65 tl dir
    msn: bassplayerr1991@hotmail.com
    tel no: 05362090972

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bassplayerr -- 15 Temmuz 2010; 11:34:09 >

• aynı soğutucuyu kullanıyorum,üzerine akasa apache fan taktım,2 adet. "OCCT",prime 95 testlerinde 61 dereceyi geçmiyor.(işlemcim x3 440,4.çekirdeğini açtım,günlük 3.5mhz de kullanıyorum)
    güzel ürün.rc690 ın içinde çok küçük kalıyor.(boyutu korkutmasın sizi)

hayırlı satışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vicv3ga -- 15 Temmuz 2010; 12:04:20 >
  • aynı soğutucudan bendede var 2 adet Xigmatek fan takılı halde 2.5 lık işlemciyi 3.6 da 40 derecede tutuyor ramlar ve anakart 25-30 derecede harika bir soğutucu görüntüsü heybeti işlevselliği mükemmel ayrıca aklınıza gelebilecek her türlü vida somun t.vida ucu arka plaka conta ne ararsan geliyor yanında fiyatta mükemmel sıfır ürün için. biraz uzun oldu ama ürünün hakkını vermem gerek.!!!

Feel hurricane de takılı benım ancak midi tower aopen (en ufak midi kasa) kasaya tam oturmuştu feel kasada çok ferah boyutu konusunda şöyle söyleyim 12 lik 2 fan kadar boy 1 fan kadar en 1 fan kadar yükseklüğü var yaklaşık olarak her iki yöne doğru takılabiliyor yana yada aşşağıya doğru.

Feel kasada tek fan takılıyken görüntüsü (mod esnasındaydı)

hayırlı satışlar iyi alışverişler

(umarım kirlilik yaratmamışımdır. uzun yazıdan rahatsız olan olursa şimdiden özür dilerim :) )

• yorumlarınız için çok sağol 1156 pin kit olsa kendim kullanıcam ama yurtdışında satıyolar almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrixemre15
    yorumlarınız için çok sağol 1156 pin kit olsa kendim kullanıcam ama yurtdışında satıyolar almayı düşünüyorum

ben aldım. ebayden 15,5 TLye geldi. LGA775/1156/1366 montaj kiti.

uyum konusunda şu linke bakabilirsiniz.http://www.hardwaremania.com/forum/donanim/modifikasyon/sogutucu-modifikasyonlarim-136172.html#post1106643

satın alma linki:http://cgi.ebay.com/CoolerMaster-Intel-Retention-Bracket-LGA1366-1156-775-/160448523078?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item255b7a2b46

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qzwxec -- 16 Temmuz 2010; 10:55:56 >

• fiyat güzel.birde sıfır satış linki koyun nasıl gidiyor
  • +++
  • güncel hepsiburada fiyatı KDV Dahil 111,27 TL

Buda benden olsun yarı fiyatına sıfır ürün yorum sizin :))

NOT: Satış yapan arkadaşla hiçbir tanışlığım yoktur soğutucunun hatrı var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: edo9851536

güncel hepsiburada fiyatı KDV Dahil 111,27 TL

Buda benden olsun yarı fiyatına sıfır ürün yorum sizin :))

NOT: Satış yapan arkadaşla hiçbir tanışlığım yoktur soğutucunun hatrı var :)

normalde ilanlarda fiyat için yorum yapmam,ama sizin verdiğiniz link üzerine,benimde link vermem gerekti,zira o site çok uçuk fiyat a satıyor.
    ben kendim o fiyata,hem soğutucuyu,hemde 2 adet akasa apache fan aldım.

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-rr-cch-anu2-gp-gemin-ii-cpu-cooler/productdetails.aspx?I_ID=29584

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.