Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

<< SaTıLıK >> Cooler Master Real Power M620 620W Modüler Kablolu PSU

6
Cevap
0
Favori
1.085
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Kasa & Güç Kaynağı & OC Ürünleri >> << SaTıLıK >> Cooler Master Real Power M620 620W Modüler Kablolu PSU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10419 Mesaj
      Referanslar: 393

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      07 Ekim 2009 23:02:22 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      -28.11.2007 Vatan Bilgisayar Faturalıdır(fatura mevcut).

- Psu 'nun 3. kullanıcısıyım. Yaklaşık 10 aydır çıt çıkarmadan çalışıyor. Çok sessiz, çok sorunsuz , çok güzel:) Almazsanız darılırım filan

- Korumalı kutusu ve tüm kabloları eksiksizdir. Psu'da fiziksel olarak da çizik bile yoktur, tertemiz.

Satış Nedeni; Tüm parçalarımı satıyorum, Laptop'a geçiş yapcağım.

Fiyat : 160TL

Takas Seçeneği: Mevcut değil.

Psu ile ilgili Tüm detaylar aşağıdaki linkini gördüğünüz resmi sitesinde mevcuttur.

http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=2573

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 7 Ekim 2009; 23:07:52 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Teğmen
      231 Mesaj
      Referanslar: 5

Katılım Zamanı
      19 Eylül 2004

Durum
      Forumda değil

07 Ekim 2009 23:23:27
      foruma hoşgeldin hocam,
      uzun zamandır yoktun ortalarda
      hayırlı satışlar.
      |
      |

Sorunsuz Alışverişlerim: Nm1 * ::Extreme:: * muratcan444 * omkkio * destanayhan * ihlemur * Anacon * çağrıözgün * Lacrymatoire * barhonda1 * military33 * r_i_z_e_l_i_5_3 * y.alper * Kongor * Dozaj Filesi
    • Binbaşı
      1062 Mesaj
      Referanslar: 65

Katılım Zamanı
      17 Ekim 2006

Durum
      Forumda değil

07 Ekim 2009 23:42:20
      Dostum bende aynı ürün için ilan açtığımda sen bu ürün satılmaz bende kullanıyorum herşeyiyle mükemmel satma pişman olursun demiştin, ben sattığımdan beri bikaç farklı dönemde ihtiyacım olduğundan pişman oldum, gerçekten mükemmel ürün hayırlı satışlar
      |
      |

0541 951 68 42
    • Yüzbaşı
      669 Mesaj
      Referanslar: 15

Katılım Zamanı
      24 Ağustos 2009

Durum
      Forumda değil

08 Ekim 2009 00:00:54
      inşaallah en kısa surede satarsın saygı deger koray kardeşim hayırlı satışlar
      |
      |

KUZEYIN OĞLU hızlı ıletışım avea)
      ALDIKLARIM:anakart ,işlemcı GUNDOĞDU kasa KACHUS işlemcı OSOMO (MADLIV) tıtan işlemcı fanı (EİXS)LAZER
      MAUS (MPY)=HimuraKen=g15v2 klavye KOMANDO57 hyundai 22lcd dvı monutor= elophidae ) dfı x38 anakart aldım
      SATTIKLARIM=anakart :ışlemcı :rem:ışlemcı fanı akasa
      KACHUS:AOPEN H600KASA= X7 FARE=MPY

DIKKAT DOLANDIRICI ( ERHYUMN NIKLI UYEYE DIKKAT EDIN PM ILE SORUN
      ((drummertan)) Bu Rum soyundan olan yalancı aldığı malı ınkar eden sahtakar sozde oğretmen bu adamdan alıp satım yapmayın
    • Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      08 Ekim 2009 00:03:16 Konu Sahibi
      Hoşbulduk sağolasın :) Okuldan diplomayı alana kadar mecbur olmadan son işlerimi hallediyorum forumda :) Laptop alıp foruma uzak durmaya çalışıcam inşallah :)

@mBenJi

Teşekkür ederim yorum için, neyse onu yazıyorum ben, 3. kullanıcısıyım bile yazdım insanların çekinebileceğini düşündüğüm halde, bilgi tam olsun da bende yanlış olmayacağı bellidir şimdiye kadarki alışverişlerimden. Yazdıklarımı hatırlayıp bu yorumu yazman mutlu etti gerçekten, sağol :)

Bu arada imzanda kişileri yazmışsın, arada boşluk bırakmadığın için sayfayı bozuyor, genişliyor sayfa, her yorum yazdığında aynısı olacak onu bir düzenle istersen (=

@mehmet1453

Sağolasın Mehmet abi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 8 Ekim 2009; 0:04:56 >
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.
    • Binbaşı
      1465 Mesaj
      Referanslar: 55

Katılım Zamanı
      23 Haziran 2009

Durum
      Forumda değil

2 Not
      08 Ekim 2009 08:15:07
      Ya gidiyoruz power alıyoruz sıfır 550W OCZ Fatal1ty'e 157 lira veriyoruz siz ilanı sonra açıosunuz

İyi satışlar
      |
      |

• Yarbay
      10419 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      08 Ekim 2009 12:28:39 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: maknc

Ya gidiyoruz power alıyoruz sıfır 550W OCZ Fatal1ty'e 157 lira veriyoruz siz ilanı sonra açıosunuz

İyi satışlar

Teşekkür ederim. Ocz ile Cooler Master'ı kıyaslamıyorum ben hiç :) ocz aldım bir gün ertesi gün götürdüm, bunun yarı ağırlığındaydı aşağı yukarı güvenemedim sistemime takmaya :)

Güven veren marka, Cooler Master (=
      |
      |

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.