Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

> SaTıLıK < Cooler Master RC 690 SATILDI

17
Cevap
0
Favori
2.088
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Trabzon
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      10313 Mesaj
      Referanslar: 390

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Nisan 2009 12:39:29 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      * RC690 SATILMIŞTIRiçin 120TL istiyorum, resimde görülen fan kontrolü isteyen olursa + 25TL ye gönderebilirim. 4 fan kontrol edebiliyor.

* RC690 kasanın kutusu ve tüm içeriği duruyor en ufak bir çizik kırık soyulma hiçbir sorunu yok, fanları vs herşey tamdır, full + full SIFIR GİBİ TERTEMİZDİR. Sıfırı en uygun 170TL, bu da sıfırdır denilebilir :)

* İlanı X Clio için açtığım için bu bölümü şu anda ekledim çok düzgün olmadı ama gerekli bilgileri yazdım sanırım..

* Kasanın incelemesi için bir iki link koyayım;
      http://forum.donanimhaber.com/m_19294540/tm.htm
      http://www.techpowerup.com/reviews/CoolerMaster/RC_690/2.html

resimde görülen 8cm lik ince fan piyasada bulmak zordur +5TL ye gönderilir, kasanın orjinalinde bulunmuyor;

Yanında Aopen Z300-A 300W psu + 20TL.
      Aopen 350W Z350-08ATA psu + 30TL ye verilebilir iki kasa için de.

X Clio için;

Kırığı, eziği, çiziği, eksiği yoktur. tek kusuru yan kapaktaki kocaman fanın ledleri yanmıyor, ön kapaktaki ışıklar ve ön fandakilerde sorun yok, müthiş sessiz ve serin bir kasadır, ayrıca devasadır, benim için ihtiyaç fazlası ve CM RC 690 ı şekil olarak çok beğendiğim için satılıktır.
      Şu anda mavi bilgisayarda sanırım bulunabiliyor 242 lira şu an kapmanyalı fiyatı.

Ben 150 TL ye satıyorum , malum kargosu var 20TL üzeri kargo tarafımdan karşılanacaktır. Yani özetle elden 150TL. Kargo dahil 170 TL. Sıfırdan farksız denilebilir yan kapaktaki ledin yanmaması dışında ki onu da anlayan birileri isteğe göre yapabilir herhalde..

Sıfır Satış Fiyatı için Link;
      http://www.mavibilgisayar.com/ud/12020

İnceleme için bir link;
      http://www.dexgo.com/index.php?site=artikel/view.php&id=141&rubrik=Hardware&seite=2

Aşağıda bir referans olmak üzere büyüklüğünü de CM RC690'a göre gösteren toplam altı fotoğraf vardır.

Takas Seçenekleri:

şu an yok.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 22 Nisan 2009; 21:55:26 >

|
      |

Ne güzel komşumuzdun sen || Fahriye abla

ALIŞVERİŞten UZAK DURULMASI GEREKENLER;
      Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      3233 Mesaj
      Referanslar: 64

Katılım Zamanı
      25 Mart 2008

Durum
      Forumda değil

04 Mart 2009 21:50:31
      alıcak arkadaşlara aynısında kullanıyorum ultra ucuz yazmış arkadaş sıfırı 300 ün üstünde kasa oldukça geniş büyük ve ferahtır hdd len yan dizilir vidasızdır komple geçmelidir. öndeki 25 cm fan hddleri soğutup hava akımını arkaya iter yandaki 25 cm fanda anakartın üzerine komple üfler ve 6 hdd 5 tanede cd dvd rw alır :D ışıklandırmaları süper dir :D şekli ve boyutu yeter :d
      |
      |

İNTEL i3 7100-- CM SEİDON 120V V3--ASUS ROG STRIX Z270E --GALAX 980 HOF -SAMSUNG 950PRO M2 -- G SKILL TRİDENT Z 3200MHZ DDR4-- HP ROCK SOLİD 1200W --CORSAİR CARBİDE AİR 540 --SAMSUNG 28" 4K 1MS U28E590D FREESYNC-- LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM RGB--LOGİTECH G602--CREATİVE G380--CREATİVE TATİC 3D WİRELESS RAGE

Ticaretçi değilim , ticaretçilere mal satmayın ,ticaretçiler benden mal almasınlar :) bana da mal satmasınlar.
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      04 Mart 2009 21:57:01 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: ozzzy222

alıcak arkadaşlara aynısında kullanıyorum ultra ucuz yazmış arkadaş sıfırı 300 ün üstünde kasa oldukça geniş büyük ve ferahtır hdd len yan dizilir vidasızdır komple geçmelidir. öndeki 25 cm fan hddleri soğutup hava akımını arkaya iter yandaki 25 cm fanda anakartın üzerine komple üfler ve 6 hdd 5 tanede cd dvd rw alır :D ışıklandırmaları süper dir :D şekli ve boyutu yeter :d

Eywallah, uğraşıp da yazdığın için bunca yorum teşekkür ederim:) 300Tl değil artık ya da kampanyadan dolayı bilmiyorum ama 242TL diyor Mavide (= Aynen yazdıkların birebir doğduru, çok sessiz, çok serin:) Ama ben RC690 ı daha çok seviyorum böyle kutu gibi yetiyor bana
      |
      |

Beşiktaş JK: Ekranı çizik dolu telefonu, ekranda nokta çizik yok diye satan, iPhone 3GS
      cengiz_vga: bozuk ekran kartı satıp üstüne yatmaya çalışan, madd_max82: iftiracı, nazgUL_vB sözünden cayıp engelleyen, Originals: kusurlu mal satıp arkasında durmayan, bysecox saygısız, sözünde durmayan ve tel. ile arayıp ağıza alınmayacak küfürler etmiştir.

• Yarbay
      3233 Mesaj
      Referanslar: 64

Katılım Zamanı
      25 Mart 2008

Durum
      Forumda değil

05 Mart 2009 08:59:48
      hayret yaw ilk gördüğümde aşık olmuştum direk aldım eksenden çok uygun fiyata ama arkadaşlar ısrarla bizde alalım dediler eksen bidaha getirmeyiz dedi mavide varmış kaçırmayın derim 150 lira yine ucuz full siyah olsa ben düşünürdüm
      |
      |

İNTEL i3 7100-- CM SEİDON 120V V3--ASUS ROG STRIX Z270E --GALAX 980 HOF -SAMSUNG 950PRO M2 -- G SKILL TRİDENT Z 3200MHZ DDR4-- HP ROCK SOLİD 1200W --CORSAİR CARBİDE AİR 540 --SAMSUNG 28" 4K 1MS U28E590D FREESYNC-- LOGİTECH G810 ORİON SPECTRUM RGB--LOGİTECH G602--CREATİVE G380--CREATİVE TATİC 3D WİRELESS RAGE

Ticaretçi değilim , ticaretçilere mal satmayın ,ticaretçiler benden mal almasınlar :) bana da mal satmasınlar.
    • Yüzbaşı
      360 Mesaj
      Referanslar: 19

Katılım Zamanı
      01 Ekim 2005

Durum
      Forumda değil

05 Mart 2009 22:38:44
      edit...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celalll -- 7 Mart 2009; 1:53:31 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      628 Mesaj
      Referanslar: 15

Katılım Zamanı
      03 Aralık 2005

Durum
      Forumda değil

06 Mart 2009 16:30:08
      Seni gormek ne guzel
      |
      |

• Yarbay
      2274 Mesaj
      Referanslar: 86

Katılım Zamanı
      02 Aralık 2005

Durum
      Forumda değil

07 Mart 2009 23:37:39
      hehe cm 690 a bak ya yavru vatan kıbrıs gibim kalmış

Çok güzel ürün güzel satıcı hepsini boşver güzel fiyat
      |
      |

Daha fazla bilgi için profilime bakabilirsiniz
      0536 420 78 51
      Eski Nick SayGili
    • Yarbay
      2225 Mesaj
      Referanslar: 73

Katılım Zamanı
      05 Kasım 2006

Durum
      Forumda değil

14 Mart 2009 02:02:17
      güzel kasa iyi satıcı güzel fiyat
      |
      |

ESKİ NİCK:cengiz_1983
      msn:cengizkadikiran@hotmail.com
      0535 714 17 93
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      14 Mart 2009 03:24:39 Konu Sahibi
      Yorum yapan herkesin güzel yorumu için bir bir teşekkür eder münasip yerinden(büyüklerin ellerinden, küçüklerin gözlerinden) öperim :) O sizin güzelliğiniz.

Güzel kasa da güzel müşteri bulamadık hâla
      |
      |

• Teğmen
      106 Mesaj
      Referanslar: 2

Katılım Zamanı
      25 Şubat 2006

Durum
      Forumda değil

25 Mart 2009 15:33:40
      pm
      |
      |

• Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      27 Mart 2009 23:18:09 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: mustafakaplan

pm

cevaplandı, antec 480w modüler psu arkadaşa satılmıştır, iyi günlerde kullansın inşallah:)
      |
      |

• Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Nisan 2009 12:32:32 Konu Sahibi
      Yahu Lütfen alıcı değilseniz pm atıp şu kadar olur mu demeyin:) anlaşıyoruz sonra ses yok, insan bari bir gerekçe sunar, şu oldu vazgeçtim vs vs.
      |
      |

• Yüzbaşı
      492 Mesaj
      Referanslar: 48

Katılım Zamanı
      07 Eylül 2005

Durum
      Forumda değil

4 Not
      16 Nisan 2009 13:01:54
      Ah ah be kardeşim ben RC690 almadan önce neredeydin.

PSU suz 250 de, 300 de fazlaydı. Ama 150 ye alınır bu kasa ya. Offf ikinci elden bir tek Logitech X540 ta şansım yaver gitti onu satam arkadaşa da teşekkürler inanılmaz memnunum üründen. Yan kapaktaki ledi de zaten yansın istemezdim ben. Malum UV ekipmanlar var.

Hadi hayırlı satışlar umarım benim gibi hep iyi forumdaşlara denk gelirsin.
      |
      |

Alışveriş Yaptıklarım : A ®h Pozitif - Saint-Dark - Paecon - yawan - CryTurkiye-44peace44 - KILINÇ3 - m_alone - keleminabi - Purposeless - atleticos - viperc - Beestek - chiper - Pc_Commander - trusen - Sunbred - Orgeneral - by_hls - safkar14 - hrnayn - Abraxass34 - sorceress - tassadar - ergin - nazmisayar - suslu76 - ahmsen - şoray uzun yolda - (((TeAcHeR))) - Cthulhu Fhtagn
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Nisan 2009 15:10:33 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: DigitalWorld

Ah ah be kardeşim ben RC690 almadan önce neredeydin.

PSU suz 250 de, 300 de fazlaydı. Ama 150 ye alınır bu kasa ya. Offf ikinci elden bir tek Logitech X540 ta şansım yaver gitti onu satam arkadaşa da teşekkürler inanılmaz memnunum üründen. Yan kapaktaki ledi de zaten yansın istemezdim ben. Malum UV ekipmanlar var.

Hadi hayırlı satışlar umarım benim gibi hep iyi forumdaşlara denk gelirsin.

Geçen hafta koysam 3 tane müşterisi varmış demek ki hazırda, aranızda kavga çıkmasın diye bekledim ortalık durulsun diye. şimdi de ihtiyacı olan kalmamış herhalde
      |
      |

• Yüzbaşı
      456 Mesaj
      Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

16 Nisan 2009 17:30:47
      havale yaptım benimde rc 690ım var artık
      |
      |

alışveriş yaptıklarım: mjordan - siradan - CoxeD - murat75 - adanali_45 - xkabix - huso - klasgenç - St.Petersburg - pegasus1881 - Spica
    • Binbaşı
      1232 Mesaj
      Referanslar: 35

Katılım Zamanı
      15 Mart 2008

Durum
      Forumda değil

16 Nisan 2009 17:35:18
      şu xclio çok güzel kasa da aaah ah paranın gözü körolsun
      ne zamandır ilana sadece bakmakla yetiniyorum
      hayırlı satışlar
      |
      |

GEBZE'DEYİM
      BURSASPOR
    • Yarbay
      10313 Mesaj

Katılım Zamanı
      06 Şubat 2007

Durum
      Forumda değil

8 Not
      16 Nisan 2009 17:39:11 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: rozek

şu xclio çok güzel kasa da aaah ah paranın gözü körolsun
      ne zamandır ilana sadece bakmakla yetiniyorum
      hayırlı satışlar

Zaten benim de değil o kasa, hediye ama satarsam parasını yolluycam, ben de RC690 hevesiyle ondan vazgeçmiştim ama RC690 satıldı, şimdi yerine onu kullanıcam bir süre geniş geniş :)

Stacker vb. gibi daha büyük daha geniş kasalarla takas olabilir X Clio.

@MySun

Hayırlı olsun:) Sınavlarda cümlemize başarılar
      |
      |

• Yüzbaşı
      456 Mesaj
      Katılım Zamanı
      28 Ağustos 2006

Durum
      Forumda değil

20 Nisan 2009 21:49:57
      kasa gelmiş ben eve gitmedigim için arkadaşlar teslim almış. alış veriş sırasında ve sonrasında ilgilenen Hasan (hiickimse) ve kasanın daha onceki sahibi olup 12lik fan eksik diye yazıcıoglundan bana fan alıp getirme zahmetine giren Melih e (Mene) cok teşekkür ediyorum. her ikisiylede düşünmeden alışveriş yapabilirsiz.
      |
      |

alışveriş yaptıklarım: mjordan - siradan - CoxeD - murat75 - adanali_45 - xkabix - huso - klasgenç - St.Petersburg - pegasus1881 - Spica
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.