Şimdi Ara

Satılık cok uyguna muschletech nitrotech protein tozu multipower bcaa creatin glutamin weider kazein protein zero shot lcarnitine

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar elimde muschletech protein tozu 1.8 kg (aroma cookies and cream- son kullanam tarihi ocak2020) --- weider kazein 500gram(süt protein aroma vanilla cream son kullanma tarihi subat-2019) ---multipower bcaa 400 gram (visne aroma son kullanma tarihi subat 2019)--- multipower creatin 500 gram(son kullanma haziran 2020) ---multipower glutamin 500 gram(son kullanma eylul 2018 yani 1 ay gecti ama saglam topaklanma falan yok kullanilir zaten fiyata dahil etmeyecegim onu) - zero shot l-carnitine portakal aroma 12 adet( son kullanma agustos 2020)mevcuttur.urunleri sadece 3-4 kez kullandım sporu birakmamdan dolayi satiliktir hepsi yanında shaker-3lü toz saklama kabı ve pilbox hap kutusu hediyemdir.güncel sıfır fiyati 900 tlye denk geliyor (glutamin haric onu fiyata katmadim hediyedir)ama ben hepsini ucuza verecegim kafamdaki fiyat 400 civari ilgilenen arkadaslar donus yaparsa sevinirim istanbul ici elden teslim olur baska sehirlere kargo ile gonderebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pasam1 -- 25 Ekim 2018; 17:33:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.