Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK CHİPLİ SLİM PS2 ÇOK TEMİZ KUTUSUNDA VE SADECE 220 YTL !!!!

0
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Diğer ikinci el ürünler >> SATILIK CHİPLİ SLİM PS2 ÇOK TEMİZ KUTUSUNDA VE SADECE 220 YTL !!!!
Giriş
      317 Mesaj
      Katılım Zamanı
      15 Aralık 2005

20 Mart 2006 14:17:22 Konu Sahibi
      slim ps2 chipli...konsol orijinal ve çok temiz. kutusunda 1 joystick(orijinal), 1 memory card(8 mb.), ve 10 adet oyun ile birlikte
      açmadığı kopya cd görmedim. oyun konsolu düşünenler için ideal bir fırsat.
      yanında vereceğim oyunlar : gta san andreas (türkçe), resident evil 3, resident evil 4, resident evil outbrake, midnight club dub edition...
      (memory card hafızasında gta ve resident evil 4 bitirilmiş halde kayıtlıdır. bitiremeyenlere duyurulur :)

fiyat : 220 ytl !!!!!!!!!! kargo alıcıya aittir

yer antalya

msn : fredycrouger@hotmail.com

referans : Iron_Maiden, Tsunami41

metaxa nickli arkadaş cumartesi günü aldığını söyledi ve bende ilanı kaldırmıştım. halen bir ses çıkmadığı için biraz önce verdiği numarayı aradım ama bir başkası çıktı, ulaşamadım. ben yapmam gerekeni yaptım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fredycrouger -- 21 Mart 2006; 8:12:26 >

|
      |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

Reklamlar
sohbet
son dakika
Ankara Web Tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.