Şimdi Ara

(Forum dışına satılmıştır)Satılık cfw li V1 Nintendo switch

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 (Forum dışına satılmıştır)Satılık cfw li V1 Nintendo switch
    Ürün 2.5 yıldir bende sıfıra yakın durumdayken bir arkadaştan aldım cfw işlemini ben yaptirdim. Niye satıyorsunuz diye soracak arkdaslar için şimdiden belirtiyim çocuğum olduğu için yaklaşık 1.5 yıldır 150 saat anca oynamisimdir. Son 6 aydır hiç oynanmadi. Vakit ayirmadigim için satıyorum. Sadece Zelda ve Diablo 3 adam akıllı oynandı onun dışında pek kullanma fırsatım olmadı. Satış yapacağım için son sürüme guncelledim atmosphare ve tinfoil yüklü kendi içinde marketinde istediğinizi indirebilirsiniz. Cihaz banlı degildir güncellemeleri Nintendo üzerinden yapabilirsiniz. Oto guncellemeyi kapattım alacak arkadaşın bilgisi olsun. Dock ve grip ve bileğe takılan parcalar bir kere kullanıldı calisiyormu diye baktım sadece. Sol joyconda drift problemi çıktı onu kendim değiştirdim. Yedek bir tande daha analog stick var onu ve tornavida setini alacak arkadaşa vereceğim. Çantası rcm loader kabloları yanında verilecek. Kutu içerideki herşey orjinal. Priz dönüştürücü veremyecegim ben kendim kullanıyorum alacak arkadaş bir tane satin alır. Silikon kılıf ve 8 tane analog stick için kılıf var fotolarda mevcut. Normal bir oyuncunun 6 ayda oynayacağı kadar anca oynanmıştır hala çok temiz ve diridir . Fiyat 3100 TL sondur . Alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun. Adana içi elden şehir dışına alıcı ödemeli yollayabilir im ama öncelik Adana içi elden olursa daha iyi olur kimsenin aklında soru işareti kalmaz. İstanbul Kadıköy civarı elden teslim ettirebilirim (Forum dışına satılmıştır)Satılık cfw li V1 Nintendo switch (Forum dışına satılmıştır)Satılık cfw li V1 Nintendo switch (Forum dışına satılmıştır)Satılık cfw li V1 Nintendo switch
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 3100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Adana Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.