Şimdi Ara

2 GB DDR3L 1600 MHz Ram Bellek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
2
Favori
978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Aydın İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar , herkese merhaba ; 2 GB. DDR3L 1600 MHz. (12800S) laptoptan çıkma bellek satılıktır , çalışır durumdaki lenovo B590 laptoptan sökülmüştür , sağlam ve temiz durumdadır , markası Micron`dur , kargo ücreti alıcıya ait olmak üzere , Fiyat ; 20 TL. dir

2 GB DDR3L 1600 MHz Ram Bellek2 GB DDR3L 1600 MHz Ram Bellek

ram bellek hakkında detaylı bilgi için link ; https://www.compuram.biz/memory_module/mt8ktf25664hz-1g6m1/micron.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serenissimo -- 13 Nisan 2020; 21:12:17 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Hocam valla bi laptobum var epey de parçaya ihtiyacı var adam olmak için. Ama şu fotoğrafların tek tek yüklenmesini bekleyip inceleyip idrak etmekle gerçekten uğraşamam. Size tavsiyem liste şeklinde yazmanız. Hangi marka model laptoptan çıktıysa belirtmeniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serenissimo -- 16 Nisan 2020; 13:27:53 >

• Sağlam ve sorunsuz denilen bu ürünü @serenissimo nickli üyeden gardrops uygulaması üzerinden satın aldım. Ürün kusurlu çıktı; pc'ye taktığım zaman ekran karıncalanıp kilitleniyor ve ani şekilde kapanıyordu. Buyrun fotoğraf:

2 GB DDR3L 1600 MHz Ram Bellek

Satıcı ürünü sen bozdun dedi ve iadeyi onaylamayacağını söyledi. 20 lira para için güler misin ağlar mısın :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmyyyymmm -- 20 Mayıs 2020; 21:35:36 >

• üstteki alıcı doğru söylememekte , belleğin tüm testleri yapılmıştır ve hiç bir sorun bulunmamaktadır , iftira atmaya çalışan bir kişidir , kendisiyle kesinlikle alış-veriş yapmamanız konusunda sizi uyarmalıyım , gardrops yönetimine de üstteki yorumu yapan üye şikayet edilmiştir , büyük olasılıkla üyelikten çıkarılacaktır , saygılarımla.

• serenissimo kullanıcısına yanıt
    Yine başı "merhaba" sonu da "saygılarımla" kelimeleri ile biten son derece çirkin ve baştan sona asılsız ithamlarla dolu bomboş bir yorum.

Ürünü sapasağlam iade aldın mı? Aldın. (mesajlarda sapasağlam teslim aldım diye ifaden var)

Ben paramı geri aldım mı? Gardrops sağolsun, iade hakkımı kullandım ve son kuruşuna kadar geri aldım.

Şimdi bu noktada hersey bitmiş gitmiş. Niye yalan konuşayım? Elime ne geçecek? Bu ürün sağlam olsaydı dahi - ki kesinlikle değil- benim yine iade hakkım vardı. Bunu kullandığım için bu kadar çirkinleşmene bence hiç gerek yoktu.

Kaldı ki zaten ben insanları tam olarak bunun için uyarıyorum, iftira nereden çıktı? Bu şahıs, iade talebiniz olduğunda arada bir aracı site olsa dahi sorun çıkartıyor ve iade almayacağını söylüyor. Ve bunu çok çirkin üslupla söylüyor. Hani esnaftan birsey alırsınız sonra iade edersiniz aynı o tavır var bunda.

Kaldı ki herseye rağmen bu bana gelen ürün satıcı her ne kadar kabul etmese de kusurlu bir üründü, benim bilgisayarımda çalışmadı, kilitlenmelere ve ani kapanmalara sebep oldu. Bunu da yeni bir ram alarak test ettim, yeni aldığım ram ile bilgisayarım yaklaşık bir hafta süredir stabil çalışmakta. Tabi bu durumda da satıcı "sen yeni ram alacaktın benim ürüne de bozuk deyip bahane arıyorsun" tarzında çok çirkin ifadeler kullandı ve bu durumda iadeye onay vermeyeceğini belirtti. Yani şu çirkinliğe bakar mısınız? Arada gardorps olmasa param uçup gidecekti resmen. Ve bu para 20 lira değil de 2 bin lira da olabilirdi.

Sonuç olarak, ben, mesafeli satış sözleşmesinde açıkça belirtilmiş olan iade hakkımı kullandım ve ürünü iade edip paramı geri aldım. Ama satıcı buna bayağı sinirlendi. Neyse artık ziyanı yok, geri aldığım param ile güzel bir çay partisi vereceğim şimdi :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• son bir yorum ; sorunlu bir üye , kendisiyle kesinlikle alışveriş yapmayın , mutlak bir sorun yaşarsınız.

• serenissimo kullanıcısına yanıt
    Görüldüğü gibi, iade hakkınızı kullandığınızda bu üyenin gözünde bir anda "sorunlu bir üye" oluveriyorsunuz :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.