Şimdi Ara

satılık CANON IXY DIGITAL..(sd10) FOTOĞRAF MAKİNASI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ARKADAŞLAR ÜRÜN JAPONYADAN GELMİŞTİR GETİREN ARKADAŞ SADECE MAKİNANIN KENDİSİNİ+batarya GETİRMİŞ ŞARJ ALETİ YOK USB SORUN DEĞİL 3-5 YTL YE BULUNABİLİYOR.
    HER TÜRLÜ SORULARINIZI PM DEN SORABİLİRSİNİZ..

FİYAT:180 YTL YANINDA 256 MB SD CART İLE 200 YTL USB KABLOSUDA İSTERSENİZ 5 YTL YE BEN ALIR SİZE O ŞEKİLDE VERİRİM.

http://www.bwayphoto.com/product.asp?id=cnpssd10&discontinued=1&itemname=PowerShot%20SD10%20Digital%20Elph,%204.0%20Megapixel,%205.7x%20Digital%20Zoom%20-Digital%20Camera%20(Bronze)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferrari_tayfur -- 12 Ağustos 2005, 13:45:36 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• japonya'da bu kadar ucuz mu bunlar ya?

amerika'dan sd200 getirteceğim, para toparlamak için çırpınıyorum. 240$ civarı.
  • Kamera yeni mi? arkadaşınız ne zaman getirmiş japonya dan?
    diğer bi soru şarz cihazı yoksa bu makine nasıl çalılşıyor artı neden şarz cihazını getirmemiş?
    Şarz cihazları çok pahalı peki pil durumu ne 100 dolar pile 100 dolar şarz cihazına vericeksek bu makine yerine A95 alınr
    Ciddi alıcıyım bu makineyi kullanmanın bir yolu varsa anlat fiyattada anlaşırsak alıcağım
    ?????????

iyi günler kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thunderace -- 10 Ağustos 2005, 22:15:05 >
  • FİYAT:180 YTL YANINDA 256 MB SD CART İLE 200 YTL.
    Anladıgım kadarıyla SDKART için 20 ytl yazmışsınız.
    Ben hemen 20 ytl ye satın alabilirim.Bilgileriiniz yazın.paranızı yolluyayım.
    Ayrıca bu fotograf makinası için size güzel bir link vereyim.
    http://www.steves-digicams.com/2003_reviews/sd10.html
    Cevabınızı bekliyorum.Saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mkoyuncu -- 11 Ağustos 2005, 2:19:15 >
  • P.M. attım
  • kamera yeni sayılır fakat sonuç itibari ile kullanılmış sıfır ayarında, şarj için gittigidiyorda 12 ytl ye satılan her türlü bataryayı şarj eden şarj aleti kullanıyorum, bataryası var..
    VE ALTTAKİ SİTEDE ORJ SARJ ALETİ USB KABLO VE TV KABLO SU SATILIYOR SATAN ARKADAŞ 30 USD İSTİYORDU BİRAZ ZAM YAPMIŞ AMA 25 USD YE VERİR UZUN ZAMANDIR SATAMIYOR ZATEN LİNK AŞAĞIDA.
    .arkadaş satmak için getirmemişti türkiyeye gelince bana verdi bende satıyorum gerçi hediye olarak verdi ama satıyorum işte..

http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=1369746

ve kartı ayrı satmıyorum..
    quote:

Orijinalinden alıntı: thunderace

Kamera yeni mi? arkadaşınız ne zaman getirmiş japonya dan?
    diğer bi soru şarz cihazı yoksa bu makine nasıl çalılşıyor artı neden şarz cihazını getirmemiş?
    Şarz cihazları çok pahalı peki pil durumu ne 100 dolar pile 100 dolar şarz cihazına vericeksek bu makine yerine A95 alınr
    Ciddi alıcıyım bu makineyi kullanmanın bir yolu varsa anlat fiyattada anlaşırsak alıcağım
    ?????????

iyi günler kardeş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferrari_tayfur -- 12 Ağustos 2005, 9:42:52 >

• makina satıldı...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.