Şimdi Ara

ŞOK FİYAT SATILIK Canon EOS 700D + 18-55mm IS STM Lens Dijital SLR Fotoğraf Makinası + 1500 TL!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
1.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çorum İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ürünü eşime öğrenip kullanması için aldım, lakin toplamda 5 saat kullanılmadı, daha 2 defa şarj dahi edilmemiştir. Garantili ürün ancak faturasını gider amaçlı kullandım, çıkarıp verme şansım yok, çizik dahi bulunmamakta, tüm parçaları full kullanılmamış halde mevcuttur. IS LM STM titreşim yapmaz 18-55mm lens ile almıştım, çantası olsun lens kapağı olsun, batarya şarj aleti olsun , üzerinde 16gb dissk olsun herşeyi mevcut sıfırdan farksız üründür.

Satış amacı hevesle alınmasına rağmen 3-4 defa resim çekmekten öteye gidilmemiş olmasından kaynaklı ihtiyaç fazlası üründür.

İstenilen fiyat 1500 TL dir. Takas düşünmüyorum, fiyat sondur, İyi forumlar dilerim.

ŞOK FİYAT SATILIK Canon EOS 700D + 18-55mm IS STM Lens Dijital SLR Fotoğraf Makinası + 1500 TL!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R@ -- 15 Temmuz 2017; 13:42:3 >

• Fatura kısmını anlayamadım ne gideri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gider olarak kullansanda fotokopisi verilebilir.
  • Garanti durumu nedir?
  • Garantisi devam etmektedir.
  • Garanti süresi nedir, fatura fotokopisini verebilirmisiniz ve sahibinden ilan açabilirmisiniz almak istersek?
  • Get yerlerden satış yapmıyorum ama fatura fotokopisini verebilirim.
  • Anladım, aynı şehirde değiliz o neden elden alma şansımda yok, hayırlı satışlar.
  • Ankarada elden satış yapabilirim.
  • Fatura fotokopisi ile olursa alırım, birde fiyatta son olarak ne olur ondada anlaşırsak alalım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.