Şimdi Ara

-- Satılık Cam Çatlak iPhone 6 64GB Space Gray -- 1400TL EKRAN TAMIRI YAPILDI !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar iphone 6 64gb space gray satıyorum. telefonu ilk aldığımda sürekli şebeke gidiyordu ve apple storeda yeni bir chiaz verdiler değşim belgeleri mevcut ! resimlerde gördüğünüz gibi ön çamı çatladı ( elimden düşdü ) fatura kutu şarj aleti kullaklıklar mevcut ! apple store akkasyadan alındı chiaz. FIYAT 1400TL pazarlık yok ! ilgilenen arkadaşlar pm atabilir istanbul içi elden teslim !

EDIT: Ekranın tamiri yapıldı ( dışardan ) yapılmış halini tekrar satışa koydum ! ( 19.05.2016 )

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jessie2012 -- 21 Mayıs 2016; 0:35:51 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Mesajım şurda dursun akşam bakıcam. Cep telefon numaranızı pm lütfen.
  • arkadaşlar biraz acele verdim ilanı :-/ satmakdan vazgeçtim dişarda ucuza yaptırlıyormuş bu ekran... kusura bakmayın :-/

• Özellikle taylandda çok uygun rakam buranın 3 te biri ve kalitesi çok iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • EDIT: Telefonu tekrar satışa sunuyorum Fiyat olarak 1400TL ilgilenen varsa PM atabilir ! ( ekran tamiri yapıldı dışardan )

• Hocam ekran değişiminden sonra parmak izinde sorun oldumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.