Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık Brother Printer Server & Parçalar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
0
Cevap
0
Favori
104
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Satılık Brother Printer Server & Parçalar
Giriş
    209 Mesaj
    Katılım Zamanı
    15 Aralık 2003

Durum
    Forumda değil

Bu cihaz Türkiyede satılmıyor yurt dışından geldi yurt dışı fiyatı 259€ civarlarında bilgi almak isteyen arkadaşlar google yazmaları gereken NC-2010P Bu cihazı ben kullanmıyorum benim işimede yaramıyor ihtiayacı olan arkadaşlar fiyat teklifinde bulunabilir
    Cihazın teknik özelllikleri ile bilgi almak için:http://solutions.brother.com/nc2010p/ bakabilirsiniz

Bunun dışında D-link DWL-650+ Wi-Fi PCMI card çok temiz ayrıca 100Mbit PCMI eternet card yeni modellerden Winxp otomatik tanıyor şu an evde oldugu için model aklıma gelmiyor.

Gamepad 12 tuşlu Tüm USB girişlerine uygun. Gamepad Playstation Gamepadinin PC versiyonudur. Wind 95/98/Me/2000/XP uyumludur. Düz XP lere uyar. Gamepad Titreşimli + Analog Özelliği . X,O, re, Üçgen, L1, L2, L3, R1, R2, R3, Start, Select tuşları vardırtüm tuşlar(start select dahil) istediğiniz gibi ayarlanabiliyor. Turbo ve Slow seçenekleri de vardır. Metalik Gri Rengindedir.

[image]local://upfiles/7823/C18D506613CD42FFA7CC8E151FC25001.jpg" />

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal
üniversite
haberler
SEO
google reklamları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.