Şimdi Ara

satılık brainwavz m5 kulaklık (satıldı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
542
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde brainwavz m5 siyah mikrofonsuz model kulaklık vardır.
    fiyat 75 tldir

Elimde m3 ve hm5 olduğu için satıyorum.Tüm aksesuarları ve kutusu ile satılıktır.

Sadece satılınca sorun olmaması için açılıp çalışması kontrol edilmiştir.20 dk kadar kendi kulaklık uçlarım ile denedim.
    Sıfır ayarındadır.Sıfırdan tek farkı kutunun açılmış olmasıdır.

Brainwavz serisi içinde alpha m1 m2 m3 m4 m5 r1 hm5 modellerini denedim. Hepsi de fiyat performans ürünü kulaklıklardır.
    m5 ise inceleme sitelerinde yüksek puanlar almış tercih edilen bir modelidir.Ayrıntılı bilgi forumda mevcuttur.

Sanalpazar ilanı açamıyorum ancak sahibindende get açabilirim komisyon ekleyerek.

İzmirde elden, izmir dışına konuşulan saatte önce havale ardından max yarım saat içinde kargo şeklinde gönderebilrim.

Daha önce forumda birkaç arkadaşla alışverişim oldu ancak referans biriktirmedim.dilerseniz 1 tanesinin ismini verebilirim müsaitse benden bahsedebilir güven tazelemek açısından.

Garantilik duruma düşerseniz de elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım izleyeceğiniz yollar bakımından.
    tam emin olmamakla birlikte 10 ay kadar garantisi vardır.

Aklıma gelenler bu kadar.Pazarlığı aktif ilan olup aynı şartlarda daha ucuzunu gösterdiğinizde yapabilirim.

Havale , kargo ve get gibi ekstra ücretler size aittir.

Sorunuz varsa pm atabilirsiniz ya da buradan da sorabilirsiniz.Bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drummer_bjk -- 28 Haziran 2013; 12:21:03 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• günceldir

• hali hazırda kullandığım m3 için de fiyat sorabilirsiniz.

• m5 kulaklık @Katilsovalye9 nickli arkadaşa satımıştır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.