Şimdi Ara

SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adıma faturalı orjınal androıd 5.0.2 lollıpop yuklu rootsuz, 1 yıl garantısı devam eden cızıgı ezıgı darbesı olmayan, Henuz garantı ıcın servısehiç yollanmamıs sorunsuz telefonumu daha buyuk ekrana gecmek ıcın satıyorum...

Cihaz en ıyı orta sevıye androıd telefondur ve gercek fp dır ancak bu telefonu teknolojıden anlayan arkadaslar bılecektır...

yanında 2 adet beyaz ve mavı orjınal kapak ve beyaz akıllı flıp shellde ile kırmızı flip shell, siyah kauçuk kapak ve 2 adet daha açıklmamış ekran jelatinide vereceğim verecegım :) bu kapaklar ve flıp shellde orjınal motoroladır.

Fiyatı 500 tl dir pazarlık yoktur.. Turkıyede teknosa dısında urunu bulmak ımkansızdır ve teknosada bıle 849 tl dir....

Ciddi alıcıların mesaj atmasını ıstıyorum

ürünün özelliklerini belirtmem gerekirse
    androıd 5.0.2 lollıpop (rootsuz romsuz orjınal otadan)
    720 p ekran 314 ppi
    snapdragon 400 1.2 ghz 4 çekirdek
    adreno 305 grafik
    1 gb ram
    stock vanilya androıd deneyimi ile hızlı kasılmasız..
    wifi ile 5 bucuk saat ekran acıklıgı 18 saat telefon acıklıgı, 3g ile 4 saat ekran acıklıgı 15 saat telefon acıklıgı vermekte pili oldukca tatmin etmektedir... pili 2070 mahdır.
    ekranı 4.5 inctir. (satmam sebebim buyuk ekrana gecme istegım)

BOL FOTO KOYDUM YANINDA VERECEKLERİMİDE ÇEKTİM. Faturası var mı fotosu var mı gibi kafanızda soru kalmaması içinde çok detaylı çektim... Yannda 2 tanede ekran koruyucusu verecegım onuda aldım :)

Bir güzel haber daha 5.1 sürümü her an moto g ye verilebilirmiş... Daha amiral gemileri 5.0.2 yi bile göremediler gerçek fp bu ki Amerikada yılın telefonu seçilmesi boşuna değilmiş... Alana hayırlı olsun...
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU)

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• arkadaslar fotoları yükledim
     SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU) SATILIK BOL FOTOLU FP MOTO G (OTADAN LOLLİPOPLU)

• güncel

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.