Şimdi Ara

SATILIK BOL ÇEŞİT VE UYGUN FİYATLI RAMLER (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
21
Favori
31.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Ram/Hafıza Kartı #Ram
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

öm den değerlendirme yapalım.
    slm bana 2 adet 2x2
    https://www.compuram.biz/memory/lenovo/notebook/3000/series/n200/2gb-40y8404-40y7735-43r2000-x2617.htm bu ramlarda lazım

temin edebilirmisiniz tşk ederim
  • aragonReddevils A kullanıcısına yanıt
    Merhaba ddr2 genelde kullanmam ama sizin için extra bakalım. DDR2 sanırsınız hint kumaşı olmuş. :(
  • Kolay gelsin. Benim sorunum biraz çetrefilli. Bilgisayarım mavi ekran verip duruyordu , neredeyse kasa hariç her şeyini değiştirdim. An itibariyle G41M-P26 ana kart+Intel Core2 Quad Q8200 İşlemci+4 Gb DDR 3 1333 Mhz cl9 tek ram+Asus R7 240 2GB 128Bit ekran kartı+256 Gb lexar ssd+500w psu mevcut. Win7 ultimate işletim sistemi yüklü. Oyun oynamaya veya video işlemeye başladığımda 5-10 dakika içerisinde yine mavi ekran verip kapanıyor. Kasa içerisinde işlemci ve psu fanı haricinde başka fan yok. Sorun bundan mı kaynaklanıyor olabilir yoksa Ram yetmemesinden mi? Eğer tahmininiz Ram problemi ise eşdeğer 4 gb ram fiyatı alabilirmiyim?
  • Keşke Ankara'da olsaydınız. Sorununuzu illa çözerdim. Lakin bu şekilde size bir faydam olamayacak gibi. Üzgünüm :(
  • Keşke :( İnanın bıktım işini bilmeyen , dolandırıcı bilgisayarcılardan. Neyse , yine de sağolun ilgilendiğiniz için :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slm kardeşim anakartım gigbayte z97 gaming 7 ramler gskill trident x 8g 2400mhz ddr3 bana 8gb daha ram lazım tavsiyen nedir bide fiyat alayım hayırlı alışverişler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ankebut47 -- 2 Mart 2020; 15:53:11 >
  • ankebut47 kullanıcısına yanıt
    2*4 1866 corsair venegance pro var. bu kitten 2 adet var yani 4*4 olabilir.
    elinizdekini bana verirsiniz bende size 4*4 1866 mhz kiti veririm. size oc ile 2000/2200 bandında kullanırsınız.
    yada eş ram bulmak için biraz zaman verirsiniz.
  • Merhaba, ben leptop için 8gb ddr3 1600 mhz ram arıyorum, elinde mevcutsa bilgi verebilir misin kardeşim :)
  • Hayalci kullanıcısına yanıt
    Laptop için maalesef şu an hazır yok
  • kolay gelsin masa üstü için 2x8gb ddr3 ihtiyacım var fiyat öğrenmek istiyorum ayrıyeten elimdeki 2x4gb ddr3 1333 leride takasa dahil etmek istiyorum mümkünmüdür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al301u -- 20 Mart 2020; 23:4:42 >
  • al301u A kullanıcısına yanıt
    Öm ile cevaplandı.
  • hayırlı satış olsun
  • speedyDNA kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.
  • Hocam elinizde 16 gb ddr3 ram var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elinde hangi ddr4 ramler var hocam görünmüyor yazında.
    Fiyatları da belirtebilr misin?
  • Dolar yükseldiği için mi kaldırdınız Ramazan Bey ramleri ?
  • ruzgar_ressam kullanıcısına yanıt
    CEVAP ; 30 GÜNDE X SATIŞIM OLURKEN 16 GÜN X+X SATIŞIM OLDU.
    elimdeki stoğun %85 ini erittim. Stok tazeleyemiyorum. çünkü satan yok alan var. Elimde kalan %15 lik kısımı da sadece kasa yaparken, kullanmak adına kendime ayırt ettim.
    kalan 3/5 ramide satarsam kasa yapamam.
  • konu güncellendi dün ama baktım satılık ram yok
  • MaDMaxiBo kullanıcısına yanıt
    size ne lazımdı?
    yardımcı olmaya çalışalım.
  • ramazandeveli kullanıcısına yanıt
    ddr4 ram bakıyordum hocam, 3000mhz üzeri 2x8gb olarak uygun fiyatlı ram var mı elinizde ?
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.