Şimdi Ara

Satılık Bloodborne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Kutulu türkçe Bloodborne 80 tl. Neden ilgilenen kimse yok beyler burası bitti mi hep aynı ilanları görüyorum benimki de dahil.

Satılık Bloodborne Satılık Bloodborne Satılık Bloodborne
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabahzade -- 4 Mart 2016; 22:20:16 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Çogunluk dijital oyun tercih ediyor o yüzdendir
  • choyrn kullanıcısına yanıt
    Koleksiyonculuk öldü mü nerede bu koleksiyoncular

• Biraz daha ucuzlasın öyle almayı düşünüyorum
    2 kere alıp sattım şimdi 100 de yüz yaptığım oyuna 80 tl vermek istemiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun spotçuda ikinci eli 95 lira civarı. Onların, aldıkları ikinci elin üstüne kar koyarak sattıklarını düşünürsek bu fiyat mantıklı olan fiyat olmuyor mu sence de şu an için? Düşündüğün fiyat 50-60 lira falansa anca sene sonunda o fiyata iner bu oyun. Hadi sen oyunu oynamışsın koleksiyon için almak istiyorsun anlarım da ilk defa oynamak için alacak olanlar fiyata takılıyorsa onlar da sene sonunu beklesin. Oyunun her yerde fiyatları belli, bakıp ona göre fiyat koydum ki önce 90 demiştim spotçuyu farkedince 80e indirdim.

• sabahzade S kullanıcısına yanıt
    Senin satış fiyatın iyi bir şey dediğim yok ama ben şuan o kadar para vermem en son bb yi ucuza almıştım kendi açımdan yazdım
    acelem yok düştüğü zaman alırım
  • zack06 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam senin durumunu söyledim zaten senin üzerinden başkalarına serzenişte bulundum ilgi olmadığı için

• Game of the Year edition çıktı hocam içinde 20 dolarlık dlc barındırıyor. O nedenle de satılmıyor olabilir.
    Hocam hepsisonyde sıfırı taksitli fiyatı 100 tl belki onunda etkisi vardır

• burowan B kullanıcısına yanıt
    Ben bilmiyodum bu siteyi şimdi baktım da 12 aylık plus kartını 200 liraya satıyolar bi tek bloodborne'u ucuza satıyolar herhalde Benim gibi öğrenci arkadaşlar illa ki 20-25 lira daha ucuza yönelmesi normal diye düşünüyorum

aynen hocam genel olarak pahalı bazen bazı oyunlarda indirim oluyor özelikle sony oyunlarında sizin fiyatınız iyi zaten iyi satişlar
  • Sahibinden.com üzerinden ücretsiz ilan verirseniz 2 gün içerisinde satılma ihtimali çok yüksek . Bende buradan artık oyun satamıyorum , mesaj bile doğru düzgün gelmiyor . Sahibinden açıyorum , ödemeyi de havale diyorum . Muhakkak satılıyor . 1 haftada yaklaşık 15 e yakın ps4-ps3 oyunu sattım .
  • Gg de de aynı gün içinde satabilirsin hızlı gidiyor

• Sağolun beyler tavsiye için. GG'ye verdim ilan bakalım olmadı Sahibinden'e de atarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sabahzade

Kutulu türkçe Bloodborne 80 tl. Neden ilgilenen kimse yok beyler burası bitti mi hep aynı ilanları görüyorum benimki de dahil.

Satılık Bloodborne Satılık Bloodborne Satılık Bloodborne
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Sizin ilan ve fiyat icin soylemiyorum ancak sifir parasina ikinci el oyun satmaya calisanlardan, ikinci el alip oynadigi oyunu kar ederek satmaya calisanlardan dolayi maleseff durum ortada :)

Ornek vermek gerekirse 49.90 Evolve kutulu sifir adam 70 liraya satiyor :) Bu ornekte gercek suan aktif ilanlarda var :)

• safrac S kullanıcısına yanıt
    Şuraya sıralaması gereken ölücüler var ve halen oyunum sıfır gibi diyerek bu şekilde davrananlar var

• Valla arkadaşlar 1 senedir ps4 sahibiyim aldığımdan beri de alışveriş yapmadığım zamanda da forumda dolanıp ilanlara bakıyorum gördüğüm kadarıyla ikiniz de haklısınız. Ben öğrenciyim bu aralar da maddi sıkıntı içindeydim yeni oyun alamıyorum bi süredir o yüzden satıp başka bi oyun almak istedim ne kadar zaman oldu satamadım hala.

Bu iş güven meselesi. Gerek özelden konuşurken gerek ilanda samimi ve dürüst davranmaya çalışıyorum ama bazı insanlar gerçekten garip insan ilişkilerinde önemli olanın ne olduğunu unutup sadece kendilerini düşünüyorlar. Örneğin biri sahip olduğu çift hak dijital oyunu takas etme fikriyle geldi kabul ettim. Biliyosunuz satış işleminde önce ödeme alınır sonra oyun kargolanır. Arkadaş dedi ki sen oyunu kargola oyun elime geçince sana oyunun bilgilerini versem olur mu. Ben de belki daha önce ağzı yanmıştır normaldir dedim ama bu sefer de ben güvensizliğe düşeceğim için arkadaşa sen psn bilgilerini ver oyun eline geçince mail bilgilerini verirsin dedim ama arkadaş mis gibi orta yola yanaşmayıp hala oyun gelince vereyim bilgileri olur mu demeye devam etti neden diye soruyorum bi şey de söylemiyor. Hayır zaten yine avantajlı olan kendisi mail bilgisini hemen vermeyeceği için şifreyi falan değiştirebilir yine. Sonra ben indirim yaptım bekleyelim belki satılır oyunum sana parasını veririm dedi sonra da cevap gelmedi. Zan altında bırakmak istemiyorum ama ayıptır yani ticaret yapmıyoruz ki burada bi topluluk oluşmuş kendi yararımızı düşünerek diğer insanların da yararını gözeterek paylaşım yapıyoruz. Ticaret yapmak isteyen çeşitli sitelere başvurabilir ya da direk dükkanlarını açabilirler. İnsanları salak yerine koymaya gerek yok herkesin elinin altında internet araştırıp bi şeyler öğrenecek kadar da akıl var.

• İnsanın dolandırma iç güdüsü biran da açığa çıkıyor işte

Sanki beleş oyun alınca bir tarafları göğe eriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 29 Mart 2016; 4:17:50 >
  • Ben de çocuk istediği için 2 gündür bakıyorum ve fiyat arama motorlarında 99TL'ye 6 taksitle satın almak mümkün görüldüğü için fiyat yüksek kalıyor. Şu anda ikinci elde herkes 80 TL'ye listeliyor zaten. Hızlı satış için fiyatı 80TL'nin altına çekmeniz gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.