Şimdi Ara

[Satılık] Black Desert Hesabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

3x TRI-DUO grunil (hangisi hangi bölgeydi hatırlayamıyorum),1x Duo Bheg Gloves

DUO Liverto Staff,Duo Kutum Dagger,TRI Dandelion awakening silahı

2x PRI Witch earring,1x DUO Mark of Shadow,1x PRI Mark of Shadow,PRI Basilisk Belt,PRI Seraph Necklace

Bunlar Ana karakterin itemleri.Bankada Kzarka Staff ve Kzarka kutusu gibi bir ton eşya var.4x tier 1 level 10 pet,1x AH maid mevcut.
    hesapta yaklaşık 8 adet karakter vardır biri anlattığım gibi 58 Wizard,diğeri 57 Musa,diğerleri ise 56 level karışık classlar tam hatırlayamıyorum uzun zamandır oynamadım ve oyun yüklü değil şuan.Bankada ki itemler satıldığında 1 bil gibi bi paraya ulaşılabilir.Sanırım nakit olarak 200-300m arası bir gold vardı.Açılmamış 1 ve ya 2 haftalık value pack vb.itemler mevcut.100 adetten fazla ancient relic crystal shard mevcut.Alt karakterlerden biri olan warrior fishing master 3 ve ya 4'tü.

CP ve energy 190-200 arasında bir rakamdaydı.Pirates Island'tan Gahaz Bandits'e kadar node'lar bağlıdır.Pirates Island,Gahaz Bandits ve Sausan nodeları level 10'dur.

20-30'a yakın Artisan-Professional worker mevcut ve hepsi node'larda çalışmakta.

Wizard'ta Lord Red Premium Set
    Musa'da Western Frontiers Premium Set
    Warrior'da Gavi Regan Premium set mevcut.

Oyunu indirirken sürekli hata verdiği için bir türlü indiremiyorum fakat 57 levelden kalma petlerin gözüktüğü ve kzarka kutusunun olduğu iki ss var onları referans olması için koyuyorum.

Oyuna yaptığım harcama 100-150 euro civarında ve oyunu bilenler Dandelion awakening silahının ne kadar değerli olduğunun eminim farkındalardır.Bunlara rağmen ihtiyaçtan dolayı fiyatı 300 TL olarak belirliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quencia -- 16 Eylül 2017; 11:12:35 >

• Güncel
  • güncel
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.