Şimdi Ara

[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Merhaba arkadaşlar,

Elimde Sanalmarketim faturalı AVerMedia Live Gamer HD Capture Card bulunuyor.

Ürün çok temizdir çok az kullandım sıfır gibidir kutu içeriği tamdır ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.

Özelliklerini detaylı anlatmıyorum internetten araştırabilirsiniz.

1080p 30FPS konsoldan veya PC'den oynadığınız oyunları direkt PC'ye kayıt alır.

Kayıt alırken aynı anda canlı yayın yapabilirsiniz çok pratiktir yayıncılar ve youtuberlar için ideal çözümdür.

Ürün Linki: https://www.avermedia.com/us/product-detail/C985

Fiyat : SATILDI

[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ayrıca elimde 21 Şubat 2017 Amazon faturalı AVerMedia Live Gamer EXTREME Capture Card bulunuyor.

Ürün çok temizdir çok az kullandım sıfır gibidir kutu içeriği tamdır ihtiyaç fazlası olduğu için satıyorum.

Özelliklerini detaylı anlatmıyorum internetten araştırabilirsiniz.

1080p 60FPS konsoldan veya PC'den oynadığınız oyunları PC'ye UBS 3.0 üzerinden kayıt alır.

Kayıt alırken aynı anda canlı yayın yapabilirsiniz çok pratiktir yayıncılar ve youtuberlar için ideal çözümdür.

Ürün Linki: https://www.avermedia.com/us/product-detail/GC550

Fiyat : SATILDI

[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS[SATILDI] AVerMedia Live Gamer HD 1080P 30FPS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HWS -- 20 Ekim 2023; 17:47:45 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.