Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK AUDIGY2 ZS - SON İNDİRİM

0
Cevap
0
Favori
216
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Konya
Giriş
      1885 Mesaj
      Referanslar: 1

Katılım Zamanı
      20 Şubat 2005

Durum
      Forumda değil

19 Aralık 2006 03:35:16 Konu Sahibi
      audigy2 zs, x-fi aldığım için gidiyor..
      full kutulu, sorunsuz çalışıyor.. kutuda sadece oyunlar yok..
      garanti durumunu hatırlayamadım.. önemliyse aldığım arkadaşa sorabilirim..
      fiyatı pazarlıksız 95 lira yaptım..
      yalnızca 2x1gb ddr2 800mhz ramle takas olabilir..

referanslarım imzamda.. istediğiniz kişiye sorabilirsiniz.

|
      |
      sorunsuz alışverişlerim: icarus06 - ayk933 - java(x3) - tgaripozer - expander_ - helsloot (x2) - Helsinki Vampire - TeRMİNSToR - E2(x2) - askarsa - Barakuda0727 - s&y(x3) - blackbullet - SDAE - pharmacist - Empyrea - Kabatay - zoptrik - yurteri01 - etki33 - 1 - imuratk - ERGENEKON - [ TÛRÍ ] - huso - greatchecker - seeneer - cesi - Da®ksiDe© - KingpinTR - error - bezeyis - z4m4 - sudkostik - Brabus - digitaldelisi - @coyote - demir7 - sebil1 - KARATAHTA - Erwin - tribalenfeksiyon - okayal - kelebek - cpoyraz - kantele - istanbul.34 - dgnzcn(x2) - maviiis - bh vol ii - nett - bozkurtomer24 - defender - superfilipo - unsalg - sniper83us - KuraL_ - DUKES - Tsunami41 - kont_andre(x2) - kesikkafa - xms(x3) - San Andreas Citizen - the_web - goztepeli_TR - meroboy - NDS - boracanon(x3) - cemali - conur87 - euroboy - cango34 - tolgapolat - zzzzz - alpi80 - savage81 - hamido - futurereal - meneme2002 - bytepire - sharloot
      DOLANDIRICILAR: synx (serkan sepil-antalya) - efsane0606 ( ömer zengin-ankara) - bilinmiyorki ( aras serdaroğlu-istanbul)
Reklamlar
sohbet
Blogio
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.