Şimdi Ara

[SATILDI] GIGABYTE RTX 3090 VISION OC AMAZON EU GARANTİLİ SON KART !! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
5
Favori
4.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İncehesap garantili asus rog strix 3070 var ne düşünürsünüz üstüne?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • HWS kullanıcısına yanıt

Özgür Bey şimdi gördüm mesajınızı. Tekrar geçmiş olsun diliyorum. Sizler sağlıklı olun ticaret sizlerle her zaman güzel. Kartlarınız tabiri caizse bebek gibiydi. İki gündür kullanıyorum sıfır sorun sıfır hata. İlginiz, alakanız ve nezaketiniz için ayrıca teşekkür ederim. Canı gönülden referansımı doldurdum. Bu forumda sizler gibi sevdiğim bir kaç forumdaşdan birisiniz.

• Evrim Kiraz E kullanıcısına yanıt

Hocam yorumunuz için teşekkür ederim memnun kalmanıza çok sevindim yeni bir alışverişte daha görüşmek üzere şimdiden bol kazançlar diliyorum.  

• Arkadaşlar elimde kalan son kart RTX 3090 VISION 2 yıl Amazon EU garantisi devam ediyor kart açılmadı her şeyiyle orijinaldir zorlamadan miningde kullanıyorum bugüne özel fiyat 19.500 TL yaptım foruma özel başka yerde yok aynı gün elden teslim şehir dışına yarın öğlen 12.00 'de %20 indirimli şekilde kargoda düşünen varsa kaçırmasın Çarşamba günü şehir dışına çıkıyorum ve 2-3 hafta forumdan uzak olacağım o zaman almak isteseniz maalesef alamamış olacaksınız RTX 3070 LHR 'siz kartlarla takasa açıktır herkese mutlu Pazarlar  

• Arkadaşlar elimdeki tüm kartlar bu konu altından satılmıştır ilgilenen herkese çok teşekkür ediyorum.

LHR 'siz ve TR garantili kutulu faturalı RTX 3070 kart arayışım hala devam ediyor elinde olup da uyguna satmak isteyen arkadaşlar özelden iletişime geçebilirler herkese iyi forumlar..

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.