Şimdi Ara

SATILIK ASUS STRIX RX480 8GB Ekran Kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SATILIK ASUS STRIX RX480 8GB Ekran KartıSATILIK ASUS STRIX RX480 8GB Ekran KartıSATILIK ASUS STRIX RX480 8GB Ekran KartıSATILIK ASUS STRIX RX480 8GB Ekran Kartı

01 Kasım 2016 tarihinde Vatan bilgisayardan alınmadır. Garantisi devam etmektedir. ASIC Kalitesi %79.7 dir. Madencilikte kullanılmıştır, madencilik faaliyetlerimi sonlandırdığımdan satırıyorum. 1800 TL. Fiyat sondur, pazarlık teklif etmeyiniz. Takas yoktur. Alışveriş önce para sonra kart şeklindedir. Alan arkadaşa faturasını da göndereceğim.

Kart satılana kadar fiyatı hergün 100 TL düşürülecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoolnQuiet -- 1 Şubat 2018; 11:24:45 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Son dediğiniz fiyatıda yazsaydınız.
  • Merhaba hocam fiyatı göremiyorumda fiyat nedir?
  • Sıfırı zaten 1400 lira miningte 1 yıl kullanılmış kartı nasıl o olur anlamıyorum anlam veremiyorum. 1000 tl ye bırakırsanız ulaşın hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiLDifferent

Sıfırı zaten 1400 lira miningte 1 yıl kullanılmış kartı nasıl o olur anlamıyorum anlam veremiyorum. 1000 tl ye bırakırsanız ulaşın hocam

Nerde sıfırı 1400 tl ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence 900 yazacağına 1900 yazmış arkadaş :) aynı kartı daha 6-7 ay önce 1342 liraya aldım da :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: LiLDifferent

Sıfırı zaten 1400 lira miningte 1 yıl kullanılmış kartı nasıl o olur anlamıyorum anlam veremiyorum. 1000 tl ye bırakırsanız ulaşın hocam

Stoğa gelince haber ver diyor dostum. Stoğa gelince haber ver
  • Ben anlayamadım mağazalarda kart kalmamış.Burda hala aynı kafalar.Arkadaş diyelim ki 1080 alacak bunu satıp kaçdan alacak bi bana açıklayın 3 ay önceki fiyatdan mı? Piyasa neyse onu ister hayır mı yapacak birilerine

• Sanırım şimdiye kadar gördüğüm mining yaptığını söyleyen ilk ilan. Arada vardır belki görmediğim.

Ama ilanlardaki kartlar genelde ofis ortamında kullanılmış ya da CS veya PUBG oynanmış kartlar.

Forumda herkes e-sport peşinde ama ilanlardaki kartlar 3-5K fiyatlı.

İlandaki kart fiyatı için yorumum yoktur.

9 gün sonra ilanda olursa alırım
  • 6-7 ay önceki fiyatlara bakıcak olursak
    1050 ti lar 500 tl
    1060 6 Gb lar 1000 Tl idi.
    Ama şu anda görülen o ki tüm kartların fiyatları yüzde 60 artmış durumda.

Bu oranla bakıldığında (bugün için) Rx 480 in de 1600 Tl den az ediceğini düşünmüyorum.
  • LiLDifferent kullanıcısına yanıt
    Stoklar gelince bu fiyattan gelicegini mi sanıyorsunuz. En az 2200 2300 den girer

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstad meraktan soruyorum mining bırakma sebebin nedir acaba :)
  • Neden insanlar ilanları baltalama peşinde. Uzanamıyorsanız mundar deme hakkınız yok. Satıcı olduğumuz gibi alıcıyız. Tepkinizi Amd Nvidia gibi firmalara gösterin. Hani Amd tüketici dostuydu? Karaborsaya mahkum etti tüketicileri.
  • itsuptome kullanıcısına yanıt
    900 yazmasi imkansiz. Cunku kartta stok olmuyor. Rx 470 4 gb lere 1500 isteniyor.

900 tl olsa dakikasinda satilir.

• kartın fiyatı piyasa koşullarına göre normal sayılır. 1050 tiler bile 1000 tl bandına geldi. fiyatlar 2 katına çıktı
  • Adam her gün 100₺ indirim yapıyor yine yaranamıyor size pes.
  • nexcore N kullanıcısına yanıt
    7 gün oldu fiyat aynı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZeminR -- 7 Şubat 2018; 13:53:29 >
  • Kart satıldı arkadaşlar. Durumunu satıldı diye düzelttim ama farketmediniz galiba. 1800 e satıldı, fiyat da o yüzden öyle kaldı.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.