Şimdi Ara

Satılık ASUS STRİX R9 390x OC 8GB (Yalnızca RX580 8GB ile takaslı)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sinop İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    1
    1 Satılık ASUS STRİX R9 390x OC 8GB (Yalnızca RX580 8GB ile takaslı)
    Kartı forumdan yaklaşık 3 ay önce "bilgi_ter" nickli arkadaşımızdan 1600 TL'ye almıştım. İlan Linki: https://forum.donanimhaber.com/satilmistir-asus-strix-r9-390x-oc-8gb--131355924#131355924
    Kartı satmak istememdeki amaç ise güç tüketiminin PSU'yu çok zorlaması ve rigimde bulunan RX serisi kartlarımla bir arada çalıştırırken EthOS ile uyumsuzluk yapmasıdır. Her reboot sonrası kartları bir arada çalıştırabilmek için pek çok ayar yapmam gerekiyor. Windows ile kullanıldığında sorun yaşamamaktayım ancak sistemdeki tüm diskleri söktüm ve USB Stick üzerinden EthOS çalıştırıyorum. Ayrıca EthOS'dan özellikle kolay kullanımı ve güç yönetiminden dolayı çok memnunum.

Kartım çok temizdir ve sadece 2 aydan kısa bir süre miningde kullanılmıştır, çünkü 2. PSU gelene kadar kartı hiç kullanma fırsatım olmadı. Görsel koymaya gerek duymuyorum zira üstteki linke tıklayınca resimleri aynen şimdiki halindedir. Kutulu ve tertemizdir.
    Takas yalnızca üzerine para verebileceğim RX580 8GB kartlar ile olur. Peşin satışım ise 1350 TL'dir.
    Herkese iyi satışlar dilerim.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1350 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Sinop Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• R9 380'den sonra kullanmak istediğim kart ama jeneratöre verecek param kalmadı yoksa alırdım hocam. iyi satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calıgula

R9 380'den sonra kullanmak istediğim kart ama jeneratöre verecek param kalmadı yoksa alırdım hocam. iyi satışlar.
    Enerji tüketimi konusunda şöyle bir bilgi verebilirim ki, diğer RX580 kartlar tam yükte 140-160 Watt arası çekerken bu kart da tam yükte anlık olarak 240 ile 260 Watt arası çekiyor. Tabi söylediğim değerler O.C. yapılmadan standart hızdaki hali. Mining için önemli bir fark ancak günde 2 veya 3 saatlik oyun için 100 Watt'dan daha az bir fark ortaya çıkıyor. Yüksek O.C. yaparsanız da 30-40 Watt daha eklenir ki O.C. yapmadan bile RX580'e göre daha yüksek FPS değerleri alırsınız. Benim RX580 istememdeki en büyük amaç ise çift psu kullanmayı bırakmak ve her Reboot dan sonra yarım saat EthOS ayarları ile uğraşmamak. Ayrıca çift psu kullandığım için de enerji verimliliğim çok düşüyor. Yani uzun lafın kısası, bu kart mining için maliyetler açısından uygun değil ancak oyun için ise biçilmiş kaftan.

• meraktan soruyorum bu kart d3bench skoru 8500 gtx 970 d3bench skoru 8800

daha hızlı bir kart 900 tl iken neden bu 1350 tl?
  • RX 580 4GB ile takas olur mu
  • satın almak istiyorum

• İlan 6 yıl önce satılmış neyi alacaksınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.