Şimdi Ara

Satış iptal edilmiştir.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
3
Favori
2.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi white_power -- 3 Ocak 2020; 14:35:57 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• merhabaa 2060 İÇİN Anlaşabilirsek almak istiyorum saygılar
  • Onurwooten kullanıcısına yanıt
    Mesajları PM ile iletirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: white_power

Mesajları PM ile iletirseniz sevinirim.
    Pmlere cevap vermiyorsunuz ki

• Eskişehirdemisin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pm den yazın demişsiniz gönderilen mesajı okuyup dönüş yapmamak nedir? Şimdi bu şekilde davranıyorsanız sizin ile alışveriş yapacak arkadaşlar iyi düşünsün şahsen ben sizden alışveriş yapmam artık.
  • nuk28 kullanıcısına yanıt
    Buradan hem sana hem daha sonra mesaj atacak arkadaşlar için yazıyorum. Teklifleriniz dikkate alınacak miktarlarda değil. Siz ve sizden sonraki arkadaşlar bu mesajımı dikkate alsınlar.

• Arkadaşlar 2500 teklif ettim bunu açıkça dile getireyim bu teklif dikkate alınmıyorsa diyecek sözüm yok yazacak olan arkadaş ona göre tenezzül edip yazsın lakin sizin tutumunuz hoş değil bunu cevaben belirtebilirdiniz mesaja cevap verme zahmetinde bile bulunmuyorsunuz bu da alışveriş yapacak olan arkadaşlar için bir dipnot olsun sonrasında bir sıkıntı çıkarsa arkadaş dikkate almayıp cevap yazmayabilir hayırlı satışlar...
  • 2500 de el insaf cok düşük arkadaşım sen olsan satmazsın bu fiyata sifiri 3300 tl olan karta 2500 nedir yaa en makul fiyat 2700 kargoda sizden olsun derdim ben sahsen rx 5700 pulse kartim var olmasa alirdim hemen 43 günlük...bu arada takas olurmu pulse ile hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _İZ BIRAKAN_ kullanıcısına yanıt
    Kardeşim bizde ürün satıyoruz insaf derken 300tl fark için mi bunu diyorsun ikinci el üründen bahsediyoruz sıfır değil 2800 istemiş arkadaş 2500 olur mu diye yazılmış satıcı olarak dersin 2700 her neyse bir teklif sunarsın dikkate alınmaz ne demek bu tarz bir ticaret anlayışı olan kişiyle zaten işim olmaz.
  • Hocam 2 aylik kart için 500 tl indirim normal sizde 2700 deseydiniz 600 tl gayet normal bir durum eger ki pahali bulunursa alinmaz alinmazsa fiyat düşer her ne kadar satıcı belirlesede fiyati son noktayi alıcı koyar yoksa satilmaz kart

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaş yine terbiyeli davranmış cevap bile vermemiş bana böle bir teklif yapsaydın küfür yerdin
    Satarken aslansınız alırken kedi. 300 tl fark dediğin %10 fark ediyor üründe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Satarken aslansınız alırken kedi. 300 tl fark dediğin %10 fark ediyor üründe.
    Sen çok farklısındır eminim 2800 TL lik ürüne 2500 teklif etmek abest bir durum değildir satıcı olmaz 2700 son der veya pazarlık payı yok der olay kapanır burnunuzdan kıl aldırmıyorsunuz bu nedir arkadaş. Forum kültürünü öldürdünüz, ben çok uygun fiyattan ürün verdim forumdaşıma gidiyor diye şimdi cevap vermeye tenezzül edilmiyor.

• bazen en güzeli hiç cevap vermemek sonra hadsizleşiyor bazıları
  • Kimse kusura bakmasın ama cevap vermemesi bile kibarlık.Sıfırı 2000 üstü olan bir kartı 1200'e garantili koyuyorsun adam gelip 900 olursa alırım diye mesaj atıyor.Herkes kendini en mükemmel en zeki en eşi benzeri bulunmaz sanıyor bu ülkede.Sanki borcum var adama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rappergkb -- 24 Aralık 2019; 17:55:17 >
  • Tarafımdan elden satın alınmıştır.
    Teşekkür ediyorum Bülent Beye.

Bu kartın sıfırı şuan 3500,TL
    Zaten GTX1080 vardı bende, boşuna mı masrafa soktuk kendimizi bilemiyorum.

• Elky kullanıcısına yanıt
    Biraz öyle olmuş 1080 de gayet güçlü bir kart bende de 2060 aynısı en kötü yanı 6gb olması bu yüzden uygun bulursam 5700xt ye geçiş yapacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi seneler ,2060 hala satışta ise 10 gün içerisinde talibim ,iyi forumlar :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.