Şimdi Ara

SATILIK Asus Rog PG248Q 1ms 180 Hz G-SYNC Monitör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Monitör Türü #LED
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SATILIK Asus Rog PG248Q 1ms 180 Hz G-SYNC Monitör
    ASUS 24" PG248Q 1ms Full HD 180 Hz G-SYNC HDMI/DisplayPort GAMING LED MONİTÖR

Kasasında ezik çizik kırık vs yoktur.

Ölü pixel yada ekranda başka sıkıntıda yoktur.

Vatan bilgisayardan alınmışıtr 1 sene garantisi devam etmektedir kutusu faturası hepsi durmaktadır

İstiyene özelden mönitörün resimlerinide atalabilirim

Ufakta olsa pazarlık payı vardır.
    Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 1750 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ürünün sıfırı n11'de 1683 TL, garanti karta 100 TL bonusla 1583 TL'ye geliyor. revize gerekli gibi.

iyi satışlar
  • TheWeakOne kullanıcısına yanıt
    Bu ürünün hatta bu serinin kronik olarak ışık hüzmesi problemi var vatan bilgisayardan alırken 2 kutu açtırdım ben hocam düzgün bulayım diye 2 seri şeklinde var seri numaralarından bakılıyodu hatta o ara araştırmıştım o yüzden garantiden dönmüş yada sıfır diye satılmaya çalışan bu üründen bulabilirsiniz tabiki problemli arızalı yada işlem görmüş şekilde . Sizin dediğiniz ürüne gelince bahsettiğiniz fiyattaki linke tıklarsanız ürünün model numarası ve markası yazısının altında teşhir ürünü olduğunu 1 tanede ölü piksel bulunduğunu görürsünüz bu tip elektronik alımlarda önce sağlam ürün sonra ithalatçı firma çok önemlidir 400-500 lira cebime kalsın derseniz zararlı siz çıkarsınız iyi forumlar.

Bendeki mönitör sapasağlam ne ışık hüzmesi ne ölü piksel var .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.