Şimdi Ara

[SATILIK] ASUS Radeon RX560 OC 2GB GDDR5 Ekran Kartı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Manisa İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

APU kullanımına geçeceğim için bana takastan gelen ASUS Radeon RX560 OC 2GB GDDR5 ekran kartı satılıktır.

ürün çok temiz durumda ve sorunsuz çalışmakta, orijinal kutusu ile teslim edilecek.

elimde fatura yok fakat seri numaradan garantinin eylül 2020'ye kadar devam ettiği görülüyor.

istediğim fiyat 700TL, pazarlık ve takas yok - kargo alıcıdan.

lütfen gereksiz yorumları kendinize saklayın, herkese iyi forumlar.

[SATILIK] ASUS Radeon RX560 OC 2GB GDDR5 Ekran Kartı...[SATILIK] ASUS Radeon RX560 OC 2GB GDDR5 Ekran Kartı...

• Mediamarket’de sıfırı 500₺’den satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EBÖB -- 19 Haziran 2020; 2:22:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • çocukluk anılarınızı kendi ilanlarınızda paylaşsanız?!
  • Yanlış anlamayın da.
    Ekran kartı arıyorum giriyorum hepsiburada da sıfır 4 gb rx 550 628 tl mi alsam, n11 den rx 560 4 gb lık modeli 879 tl, kuponda var 854 tl ye mi alsam diye araştırırken.
    Birde foruma bakayım diyorum 2 gb garantisi bitti bitecek karta 700 TL yazılınca insan garipsiyor.

Şimdi bunu yazıyorum ters tepki vereceksin muhtemelen.
  • vay be martta 4gb modelini hemde rx560 olanı 430 tl ye, 1 sene garantili rx460 ı da 400 tl ye satmıştım
    fiyatlar uçmuş valla, gerçi 700tl ye de rx580 satılıyordu o dönem şimdi 1100tl civarı.. hayırlı satışlar
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/133835138?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 16 Temmuz 2020; 16:1:6 >
  • bende mart ayında doları 6,20TL den almıştım, sizin hesabınıza göre onu şimdi 6 TL'den satmam lazım değil mi?!
    bir büyümediniz, bir yetişkin olmadınız ya...

kart satılmış gitmiş, alan memnun veren memnun - hala eski ilana girip yorum yapmak neyin kafasıdır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sahafiec -- 16 Temmuz 2020; 16:28:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.