Şimdi Ara

SATILIK ASUS PHOENIX 1660Tİ 6 GB GDDR6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
3
Favori
4.126
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kütahya İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS PHOENIX GTX1660Tİ 6 GB GDDR6 EKRAN KARTI
    3 AY KULLANILDI YA DA KULLANILMADI İNTERNET KAFE GÜNCELLEMESİ İÇİN ALINDI AMA KAFEDE ALINAN İMAJ İLE UYUMLU OLMADIĞINDAN HİÇ KULLANILMADI, FATURA YOK SERİ NUMARASI ÜZERİNDEN MAYIS 2022 YILINA KADAR TÜRKİYE GARANTİLİ
    FİYAT: 1900 LİRA

YER: KÜTAHYA/EMET
    PAZARLIK YOK, SADECE FİYAT UYGUNSA PM ÜZERİNDEN İLETİŞİME GEÇİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayims -- 19 Mayıs 2020; 10:47:50 >

• Güzel kardeşim ben seni ilk defa görüyorum baltalamak da denmez buna jargon mu yaptık ayıp bişi mi dedik ben gönderirken adamlar faturayı da koymayı unutmayın diyorlardırdı bundan 2 ay önce gönderdim MSI ve Gigabyte şirketlerine durum buydu konu sahibi gereken yorumu yaptı öğrenmiş bulunduk şimdi git kafanı nerelere vuruyorsan vur.
    Arkadaşım her yerde sen varsın ve fiyat hakkında yorum yapan herkese sen hep bunu yapıyorsun işte sen fiyat arttırmaya çalışıyorsun bana da yaptın gibi konuşuyorsun ayıp ayıp kendine gel . Yazıktır günahtır kardeşim para kazanıcam diye alıcılardan kim fiyat yüksek dese fiyat baltalı yor oluyor ....
  • Maalesef faturasız kart garantisiz karttır Tr servislerde durum bu şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt
    bilmeden konuşmayalım lütfen Asus Türkiye seri numarası üzerinden servis ve kayıt işlemleri vermektedir
  • sayims S kullanıcısına yanıt
    Bu konuda haklısınız asus türkiye faturası olmayan karta destek sağlamakta ancak sadece kartta işlem yaptırmakta bendeki 1050 için gpu yongasını reballing işlemi yapmışlardı fatura olsaydı ya para iadesi yada birebir değişim yapıyorlardı. Bana verilen kağıtta yazan bilgide faturam olmadığından garanti dışı ücretlendirmeye tabi tutulabileceğine dair bilgi vardı. Kısaca faturası olmassa garanti servisinden tam destek alamıyorsunuz.
  • oak123 kullanıcısına yanıt
    sen de yanlış biliyorsun arkadaşım satış ilanı tartışma platformu değildir, bildiğini pm üzerinden gönderebilirsin. Fatura olmadan para iadesi alamazsın, ürün değişimi yaptırabilirsin tamir olmazsa. Faturan olsa dahi kullanıcı hatasında garanti dışı ücretlendirmeye tabi tutulabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Unstoppable

Maalesef faturasız kart garantisiz karttır Tr servislerde durum bu şekilde.
    Vektron elektornik ben faturasız kutusuz en az 10urun gonderdım adamlar tamir etmeden direk sıfırnı yolladı bilip bilmeden yorum yapmayın adamlar seri nodan bakıyorlar yetiyor insanların ilanını baltalamak ıcın elınızden gelenı yapmayın lütfen kendı malınız olsa böyle yorum yapanları linç etmeye kalkarsınız

• UNXP7SS kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim ben seni ilk defa görüyorum baltalamak da denmez buna jargon mu yaptık ayıp bişi mi dedik ben gönderirken adamlar faturayı da koymayı unutmayın diyorlardırdı bundan 2 ay önce gönderdim MSI ve Gigabyte şirketlerine durum buydu konu sahibi gereken yorumu yaptı öğrenmiş bulunduk şimdi git kafanı nerelere vuruyorsan vur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @Mr.Unstoppable seni biliyorum herkesin ilanını aynısını yapıyorsun bi ara benim rtx2070 ürüne de aynı şey yazmıştın burada işin gücün yok boş beleş konuşmaya gelmişsin
    bilmeden konuşuyorsun sadece
    Kardeş benim forum geçmişimde 2070 karta bakmışlığım bile yok karıştırma.. yalnız ben senin fırsatçı bir zat olduğunu çok iyi biliyorum bu konuda seni tanıyan da çok insan var. Adamın konusunu kirletiyoruz sövse haklı sen kartlarını satmaya bak muhatap olmazsın olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Arkadaşım her yerde sen varsın ve fiyat hakkında yorum yapan herkese sen hep bunu yapıyorsun işte sen fiyat arttırmaya çalışıyorsun bana da yaptın gibi konuşuyorsun ayıp ayıp kendine gel . Yazıktır günahtır kardeşim para kazanıcam diye alıcılardan kim fiyat yüksek dese fiyat baltalı yor oluyor ....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt
    turkıyede faturasız iş yapan 2 fırmayı yazmıssın sen gigabyte ve msi zaten faturasız hıc bır ıslem yapmıyor ama asus o sekılde degıl gereklı herseyı yapıyorlar sadece asus musterı hızmetlerını arayıp halledebılırsın yada asus rma uzerınden seri nodan ıslem yapılabılıyor ve yenı olan bırsey degıl bu yıllardır var gigabyte msi için ise sunu soyleyebılırım ne telefonda karsında bı muhattap var nede ınternet uzerınden ulasmak cok zor turkıye gıgabyte ve msının kaybettıgı noktada bu zaten faturasız ıslem yaptırmak ımkansıza yakın benım bılgım bu ama bılmıyorum faturasız ıslem yaptıran oldumu msı ve gıgabyte dırek kendısıne satan fırma harıcınde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.