Şimdi Ara

Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
2
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garantisi bitmştir. 2 yıl önce almış olduğum ve 1 yıldır iş yoğunluğundan oyuna fazla vakit ayıramadığım için anakartımı satmaktayım.

Neredeyse 0 kondüsyonda sorunsuz olup yaklaşık 1 yıl kullanıldı, canavar gibi çalışmaktadır, bileşen ve kitapçıkları eksiksizdir. Yalnız satmam diyerek aldığım için kutusunu muhafaza etmedim. Satılmadan önce tarafımca özenle paketlenilip o şekilde teslim edilecektir.

ANAKART: Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3

Fiyat: 300 tl

gamersanız ve overclockla falan uğraşmıyorsanız bu anakartı öneririm ben oldukça memnunum.

ilgilenenler Whats Up dan dönüş yapabilir: 543 517 21 95

avrupa yakası: tercihen Ist. içi elden, Ist. dışından alıcı olursa önce havale sonra kargo şeklinde göndereceğim. Dileyen referanslarımı incelemekten çekinmesin.

Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart - Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart

Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart - Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart

Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart

merak edenler için ayrıntı: yalnızca CS GO oynadım öyle sistemi kasacak bir oyun değil. zaten cs go bölümündede aktif olduğumu görebilirsiniz, pazarlık mesajlarını yanıtlamıyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.