Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
1
Cevap
3
Favori
173
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> Anakart >> Satılık - Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3 anakart
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    155 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    10 Mayıs 2009

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Garantisi bitmştir. 2 yıl önce almış olduğum ve 1 yıldır iş yoğunluğundan oyuna fazla vakit ayıramadığım için anakartımı satmaktayım.

Neredeyse 0 kondüsyonda sorunsuz olup yaklaşık 1 yıl kullanıldı, canavar gibi çalışmaktadır, bileşen ve kitapçıkları eksiksizdir. Yalnız satmam diyerek aldığım için kutusunu muhafaza etmedim. Satılmadan önce tarafımca özenle paketlenilip o şekilde teslim edilecektir.

ANAKART: Asus H97M - Plus Intel h97 ddr3

Fiyat: 300 tl

gamersanız ve overclockla falan uğraşmıyorsanız bu anakartı öneririm ben oldukça memnunum.

ilgilenenler Whats Up dan dönüş yapabilir: 543 517 21 95

avrupa yakası: tercihen Ist. içi elden, Ist. dışından alıcı olursa önce havale sonra kargo şeklinde göndereceğim. Dileyen referanslarımı incelemekten çekinmesin.

-

-

-

merak edenler için ayrıntı: yalnızca CS GO oynadım öyle sistemi kasacak bir oyun değil. zaten cs go bölümündede aktif olduğumu görebilirsiniz, pazarlık mesajlarını yanıtlamıyorum.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
seo paketleri
haberler
son dakika
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.