Şimdi Ara

Satılık Asus GeForce 3060ti Sıfır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 10
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 20
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 6 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 13
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • arfgzr (20 mesaj) extasy1234 (4 mesaj) sadtneverdie (3 mesaj) L3ON- (3 mesaj) heyysanadiyom (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (34 mesaj) Mobil (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfgzr -- 18 Ocak 2021; 23:46:3 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• hocam yanlış fotoğraf koydunuz. bu kutuda 3060 ti yaziyor
  • extasy1234 kullanıcısına yanıt
    İlan başlığında da 3060 ti yazıyor göz doktoruna gitmenizi tavsiye ediyorum.

• arfgzr a kullanıcısına yanıt
    Fiyat hakkında demek istedi 😁 3060Ti a göre absürt bir fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extasy1234 kullanıcısına yanıt
    Hepsi burada linki bırakmamı ister misin ? Ben ondan ucuza satıyorum.Yine de sizin gibilerle uğraşıyoruz.

Sadece Hepsiburada olarak düşünme aynı ürün trendyolda 9 bin.Fiyatların düşüp yükselmesinin sebebi ben değilim arkadaşlar.Ellerinde mal tutan tedarikçilerden hıncınızı çıkartın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfgzr -- 14 Ocak 2021; 14:35:35 >

Ek olarak dün bir ilanıma bu fiyatlara kart bulamazsın diye dalga geçmeye çalışan @extasy1234 arkadaş bugün akıl hastanesi öneriyor 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arfgzr -- 14 Ocak 2021; 14:49:55 >

• https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-tuf-rtx-3060ti-8gb-oc-256bit-gddr6-dx12-pci-express-4-0-ekran-karti-tuf-rtx3060ti-o8g-gaming-p-HBV000013WLTP

tuf modeli sanırım daha iyisi 7950 lira. tabi taksitli ve adıma faturalı alınabilmesi de ayrı bir olay. Bu kart miningte kazandırdığı fiyata göre bu rakamlara alınırsa fiyatlar normalleşene kadar kâr sağlaması zor. Bu kartı mining için alanın max ödeyeceği tutar 6000 olmalı. Oyun ve benzeri işler için alanlar el mecbur. Fiyatlar böyle. TAbi bu ilandaki gibi değil 7250 liraya sahibinden'de Ankara'da satıcı var. şehir dışından alıcı olursa 200 komisyonla yardımcı olurum :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiickimse -- 14 Ocak 2021; 14:51:55 >

• hiickimse kullanıcısına yanıt
    Ürün stoklar da yok hocam.

Tuf modeli versusta yok olsaydı versuslayacaktım.Söylediğim gibi attığınız link kullanım dışı.Kendi ürününüzün reklamını yapmak için kendi konunuzu açmayı tavsiye ediyorum.

• Meraktan soruyorum, fatura tutarı kaç TL acaba, siz kaçtan aldınız?
  • L3ON- kullanıcısına yanıt
    Bu bilgiyi buradan veremiyorum kusura bakmayın.Hiç bir ticaretle uğraşan insan ürünün maliyet fiyatını söylemez.Biraz araştırsanız 12.01 tarihinde ne kadarmış görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: arfgzr

Tuf modeli versusta yok olsaydı versuslayacaktım.Söylediğim gibi attığınız link kullanım dışı.Kendi ürününüzün reklamını yapmak için kendi konunuzu açmayı tavsiye ediyorum.
    az önce 7950 liraydı kapmışlar demek ki linkteki ürünü

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rtx-3060ti-gaming-x-msi-1-haftalik-894558154/detay/

ben ürün satmıyorum. sattığım ürünün reklamını da asla başka konu altında yapmam. bahsi geçen ilan ve ürün budur. kolay gelsin. sizin ürün de 200 lira fazlasına sıfır ve taksitli olarak hepsiburada'da mevcut. diğer tarafları araştırmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Tebrikler piyasanın cevabını verdiniz.200 tl fazla ödeyerek alabilirsiniz.Bu üründe sıfır.

• quote:

Orijinalden alıntı: hiickimse

az önce 7950 liraydı kapmışlar demek ki linkteki ürünü

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-rtx-3060ti-gaming-x-msi-1-haftalik-894558154/detay/

ben ürün satmıyorum. sattığım ürünün reklamını da asla başka konu altında yapmam. bahsi geçen ilan ve ürün budur. kolay gelsin. sizin ürün de 200 lira fazlasına sıfır ve taksitli olarak hepsiburada'da mevcut. diğer tarafları araştırmadım.

Alıntıları Göster
    Daha ucuzu N11'de de sıfır olarak mevcut hocam;
    https://www.n11.com/urun/asus-nvidia-geforce-rtx-3060-ti-dual-oc-dual-rtx3060ti-o8g-8-gb-gddr6-256-bit-ekran-karti-1657977?magaza=deltabilgisayar&gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA9P__BRC0ARIsAEZ6irjglyMZeUAlnkLyQANN9Gp4_fqpyiJa44zh-D9e2ZnAuphq_bPBapMaAnY6EALw_wcB

Daha da komik olanı ise, aynı paraya Sinerji'de 3070 var...
    https://www.sinerji.gen.tr/gigabyte-geforce-rtx3070-gaming-oc-8g-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti-p-37300?gclid=Cj0KCQiA9P__BRC0ARIsAEZ6irg_N3N3EZvyl9Q7sPtWqEC-1XVeeqVgUfscarBdxd-DR-S6MMaViFQaAhtGEALw_wcB

• quote:

Orijinalden alıntı: arfgzr

Tebrikler piyasanın cevabını verdiniz.200 tl fazla ödeyerek alabilirsiniz.Bu üründe sıfır.
    Bir yukarıdaki yorumuma bakın :)
  • L3ON- kullanıcısına yanıt
    Birazdan biter N11 de ki hocam.3070 olan ise sistem ile birlikte satılıyor saygılar.

• Ne ?
  • J.sins kullanıcısına yanıt
    Arkadaş ne al satçı nede fırsatçı kötü düşünmeyin 6 bine alip 8150 tl ye satıyorum sarı sitede tutuyor burda niye eleştiriyorlar anlamıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extasy1234 -- 14 Ocak 2021; 15:44:19 >

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.