Şimdi Ara

Satılık Asus EAH6850 Ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ASUS HD6850 GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11 EKRAN KARTI
    1GB,DDR5,256Bit
    DVI-I DVI-D HDMI
    DISPLAY PORT

Vatan Bilgisayardan alınmıştır
    kutusu açılmamış ve kullanılmamıştır
    türkiyenin her yerine gönderebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaferermis -- 29 Mayıs 2012; 17:28:04 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• o gönderdiğin linklerden alışveriş yapmayı denedinmi ödeme noktasına gelene kadar bir sürü ıvır zıvır ekleniyor fiyata 400 tl yi aşıyor
    öyle link göndermek kolay olmalı
    lütfen ilgilenmiyorsan forumu kirletme

• http://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=6590

Nova Bilgisayar fiyatı 361 lira, kaldı ki verdiğim sitelerin 2sinden bizzat alışveriş yaptım sorunsuz

Satılık Asus EAH6850 Ekran kartı

• ihtiyacın varmı hocam bu karta ?
    varsa teklif atarsın pm den

• Kolay gelsin
  • haklısın kardeşim ben direk vatan ın fiyatları ile yola çıktım daha ucuz yerlerde varmış
    fiyatı aşağı çekiyorum

• ürün sıfır arkadaşım senin cyclone gibi kullanılmış değil gelip benim konumda rakam vererek reklam yapma

• Sizin kullanılmış dediğiniz kartın kullanım süresi 6 saat. Yani sıfır sayılmakta. Sizin verdiğiniz fiyatla arasında uçurum var.
  • seninle burda kullanılmış kullanılmamış polemiğine girecek değilim kartı kullanmışsın daha neyin bahsini yapıyosun ürünüm sıfır kutusunda ve faturalı

• ha bu arada 2. el ürüne 280 tl veren sıfırına 350 tl verir burda gelip benim pazarımda fiyat veriosun hiç hoş değil

• @zaferermis hocam, mesajımı sildim. Bu fiyata satamayacağınızı hâlâ anlayamayıp da ilânındaki yorumlara tek tek cevap verererek yeni fikirlere bu kadar kapalı bir insan görmedim ben. Reklam falan da yapmıyorum. Forumun ikinci el kurallarına uygun olarak bir örnek gösteriyorum ki arkadaş zaten göstermiş 5-6 tane. Yani bu "kirletmek" değil.

quote:

[2.4] 2.el forumunda satılık ilanları fiyat içermek zorundadır. Üyeler dilediği fiyatları istemekte özgürdür ancak bu fiyat mantıklı ve piyasa fiyatları çerçevesinde olmak zorundadır. Fiyatı anormal ürünler için arkadaşların ilanına yapılabilecek tek şey kibarca tekliftir, ürünün sıfırının linki verilip piyasa fiyatı örnek gösterilebilir.
  • fiyat nedir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.