Şimdi Ara

[SATILIK] Asus DSL-N17U 300 Mbps VDSL2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILIK] Asus DSL-N17U 300 Mbps VDSL2

Asus DSL-N17U Sorunsuz Tak-Çalıştır

Herhangi bir arızası yada sorunu yok ,üst seviye bir modem aldığım için satıyorum.

Başlıca özellikleri ; VDSL Desteği var,Fiber desteği var,2 adet usb portu var bu usb portta cihaz bağlayıp o cihazım internetini paylaşabilirsiniz veya buraya taktığınız depolama aygıtını internete açabilir veya ağınızda paylaşıma açabilirsiniz. Trafik yöneticisi ile ağdaki aygıtlarım hızlarını kısıtlayabilirsiniz. Misafir ağ desteğide mevcut ,böylece ana ağınızın şifresi korumuş olur,intranet erişimini engellemiş olursunuz.

2.4 GHZ ağ desteği mevcut, 5 GHZ ağ desteği yoktur

İzmir içi elden teslim edilebilir,İzmir dışı kargo ücreti alıcıya aittir. Yakınlarda sürat kargo,yurtiçi,ptt,mng,aras kargo var bunlardan herhangi biri ile gönderim yapılabilir.

"Önemli Teknik Özellikleri

N300 kapsamlı ağ; 300Mbps

Dahili dBi anten x 2

USB 2.0 x 2

4 x Ethernet Portu

1 x Wan Portu

1 x DSL

Bellek : 128MB DDR3 - 128MB NAND flash

‧Ebeveyn Kontrolü

‧Trafik Monitörü

‧Download Master

‧3G/4G desteği

‧Çift WAN (Fail over)

‧IPTV desteği (ADSL/VDSL desteği)

‧PPTP VPN sunucu

‧DSL Geribesleme mekanizması

Yazıcı Sunucusu

FTP Sunucu

Download Master

3G/4G paylaşımı

N17U Görüşlerim

Şık bir cihaz, Asus'un alışageldiğimiz red dot tasarım ödüllü dizaynını modem üzerinde görmekteyiz. Işıklar ovalden ince düz çizgiye geçilmiş. Tasarım olarak güzel ve diğerlerinden ayrılan bir özelliği var o da resimlerde göreceğiniz üzere, arkasındaki dik desteği. Modem masanın üstünde durmak için yapılmış, duvara veya biryere koyacaksanız arka üstü koymanız zor çünkü o dik durması için koyulan aparat çıkmıyor.

Çekim gücünü beğendim fena değil, deneyebildiğim kadarı ile N55U ' dan geri kalmıyor. Arada 2 duvar ve 5 6 metre uzaklıktaki balkonda 3-4 çubuk çekiyor bazen full çektiği de oluyor ama en önemli wifi özelliğinden birisi eğer çekiyorsa stabil ve sorunsuz bir şekilde bağlantıyı kuruyor arkadaşlar bu konuda şüpheniz olmasın gene test ettim 3 çekse bile hattın verdiği son hızı güzel birşekilde kopma olmadan alıyorsunuz. Telefondan da ayrıca denedim verileri koyacağım.

Normal LAN bağlantısında sayfaların yükleme hızı tatminkar, bekletme yapmıyor.

Cihazın 192.168.1.1 menüsüne yeni özellikler eklenmiş onlara bakacağız.

Peki bu "Türkiye' ye Özel" ibaresi benim ne işime yarayacak ? diyebilirsiniz herkes bunu merak ediyor. Benim yakalayabildiğim kadarı ile cihaz çok hızlı link alıyor yani DSL ışığı yanmaya başladığından itibaren 7-10 sn içinde sabitlenmiş oluyor bu çok iyi birşey. N55U ise tam 1 dakikada DSL ışığı sabitliyor. Yani başta verilen ifadenin boş bir ifade olmadığını söyleyebilirim.

Ayrıca diğer ışıkların yanması da arka arkaya geliyor ve sabit birşekilde yanmaya başlıyor.

1.0.9.6 Versionunu "Gözat" diyerek seçip kurabilirsiniz zira yükledim bir problem yok, sıkıntısız bağlanıyor. Link altta Güncel Firmware Bölümünde verildi.

Paket İçeriği

‧DSL-N17U Kablosuz-N300 VDSL/ADSL/Fiber Gigabit Modem Router

‧RJ-45 kablosu

‧Lan Kablosu

‧Destek CD'si(Kullanıcı rehberi ve yazılımı)

‧Güç adaptörü

‧Garanti kartı

‧Hızlı başlangıç rehberi

‧Splitter (bölgeye göre değişiklik gösterebilir)"

Ana konu linki : https://forum.donanimhaber.com/tr-nin-en-buyuk-asus-modem-rehberi-n16-n17u-ac750-ac51-ac55u-ac68u-ac88u-ana-konu--91268552 Detaylı incelemesine bu konudan ulaşabilirsiniz.

[SATILIK]  Asus DSL-N17U 300 Mbps VDSL2

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 200 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İzmir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Hayırlı satışlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altıparmak38

Hayırlı satışlar

teşekkürler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.