Şimdi Ara

*SATILIK* Asus Crosshair VI X370 AM4 anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
3
Favori
869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 ay
  • Cevaplayan Üyeler 5
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 39 gün 15 saat 50 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 12
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 5
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • AREryilmaz (1 mesaj) 4yashiro (1 mesaj) oarsman (1 mesaj) ` quaD. (1 mesaj) Josh (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (5 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Sıfır
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Anakart & İşlemci >> Anakart >> *SATILIK* Asus Crosshair VI X370 AM4 anakart
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    198 Mesaj
    Referanslar: 33

Katılım Zamanı
    12 Kasım 2002

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    19.08.2017 tarihinde vatan bilgisayardan almış olduğum anakartımı 950TL karşılığında satmak istiyorum. garantisi 26.04.2020 tarihine kadar devam etmektedir. kutu içeriği çıkartmalar hariç tamdır ve hiç kullanılmamıştır. son bios yüklüdür ve 2700x, 3200mhz gskill ramler ile sıkıntısız kullanılmıştır. istanbul anadolu yakası elden diğer illere kargo alıcı ödemeli olarak gönderebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Josh -- 4 Kasım 2019; 22:25:45 >

|
    |

• Yüzbaşı
    250 Mesaj
    Referanslar: 35

Katılım Zamanı
    12 Kasım 2006

Durum
    Forumda değil

1 Not
    Ryzen 3700x'i 1.2375v'da 4.2Ghz'da sorunsuz kullanıyorum. Anakart arayan düşünmeden alsın. Dandik x570,b450 Vrmlilere parayı vermeye gerek yok.

İyi satışlar.
    |
    |
    26 Ocak 2008

Durum
    Forumda değil

Cok guzel anakart, takipteyim, hayirli satislar.
    |
    |

Katılım Zamanı
    10 Eylül 2010

Durum
    Forumda değil

Hayırlı satışlar hocam. aynı kartı oc panel ile bende kullanmaktayım. almayı düşünen arkadaş varsa birde yanında asus oc panel bulabilirse zahmetsiz overclocun tadını çıkarabilir. x570 carbon ac kullanan biri olarak kesinlikle tavsiye ederim kartı
    lautream0nt / REDSTONE  / R@ / Svhp / marins / fatihoksuzoglu78 / baycocophoenix / barbkonuk / ozgurdurmaz85 / ckaracar / Chromesilver / Demoniz3D  / Cnytkyz / std350
    paxal  / Özgür  / burcink  / positroN / 7r7  / TaymekHoldem / cem77 / theVATANSEVER  / alianitdokerel  / -Rusher- / ForceBeWithYou  / cepciniz83 / MbozZz
    enver7007 / floast / axiadam / DallasPage / Gehinnomm / AlperÇorapçıgil / ATERS / Supervisor_ / Kara Kitap / f@ithline / gustawa  / Light_Velocity / brvmn
    bblokee / Orodruin / m.ersin / .rkan / Mürşit / Tunakka / ToTeM / donanimist / ORGENERAL36 / hsynls / grag0r / ` quaD. / mpolat35 / ferhat454t / java/ tg2601
    DramaYoLLaRI / floast / wodka_  / cin83ali / sarppy / mustafa1248 / KalisXax / OPTİMİST / Executor Arhentir / serdargazel / BULLSHITT / TheBatuhan / JwinR
    Beratt06 / ProgreSsive aTTacK / VYCanisMajoris / onurs27 / Darkred3 / Radiologist / erdo205 / AurorAbeam / Imploser  / tg2601 / Ömer / badb0y / R@N / öztin / hydesigner / ScriptKidie
  • Yüzbaşı
    491 Mesaj
    Referanslar: 29

Katılım Zamanı
    10 Ağustos 2014

Durum
    Forumda değil

o anakartın vrmi rezalet olduğundan msi üretimini durdurmuştu diye hatırlıyorum ben. 110 derecenin üzerinde falan geziyordu yük altında.
    |
    |
    4yashiro kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Oraya insan gibi "lütfen pazarlık yapmaya çalışmayın" yazarak ölücülükle mücadele edemediğimi fark ettim. Türkçe anlamayan arkadaşlar var halen pazarlık yapmaya çalışan. Bundan sonra her pazarlık denemenizde ürünün fiyatı (yalnızca sizin için) %10 artıyor.
    Örnek: mal 1000 lira, kendini bilmez ölücünün mesajı: abi öğrenciyim oraya o kadar pazarlık yok yazmışsın ama gerizekalı olmam dolayısıyla karşımdakini de gerizekalı zannettiğim için gene bir deneyeyim dedim, 900 lira uyarsa hemen gelip alayım. Sonuç: mal artık o kullanıcıya 1100 lira. Israr durumunda fiyat %10 %10 artacaktır. İnanmıyorsanız deneyebilirsiniz şu imzanın üstündeki ilana konu ürün için mesela bana bir pazarlık mesajı gönderin, gözlerinizle görün.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Sohbet
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,198
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.