Şimdi Ara

Satılık Asus B450M-K Anakart! (istanbul/anadolu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İtopyadan alınmadır ve Ryzen 5 3600x ile 2 ay kadar kullanılmıştır ve x570 Aorus Elite anakarta geçtiğimden ( ses girişleri gereksinimi sebebi ile ) boşa çıkmıştır.
    Elden çıkartmayı düşünüyorum.

Ürünün itopya linki:
    https://www.itopya.com/asus-prime-b450m-k-amd-b450-ryzen-2-am4-ddr4-3200mhz-oc-m2-dvi-vga-anakart/

375TL kargo alıcıya ait şekilde son fiyattır.
    Teklifleri bekliyorum. (Anakartı değiştirme sebebim Tiamat 7.1 analog kulaklık fotoğraflardan birinde göz kırpıyor :P )

Kesinlikle 0 gibi üründür. Bu anakartı kullanarak herhangi bir OC işlemi yapılmamıştır Ramlerde dahil olmak üzere. Eğer yapılabiliyorsa tabii.. OC performansı konusunda bir yorum yapamayacağım. Ama 3 analog ses girişi olduğundan yetersiz kalması haricinde hiç bir eksikiğini hissetmedim, X570 bi karta geçtiğimde bir belirgin performans artışı da yaşamadım açıkcası.

ilgilenenlerin mesajlarını bekliyorum. Satılık Asus B450M-K Anakart! (istanbul/anadolu)Satılık Asus B450M-K Anakart! (istanbul/anadolu)Satılık Asus B450M-K Anakart! (istanbul/anadolu)Satılık Asus B450M-K Anakart! (istanbul/anadolu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otoata -- 29 Ocak 2020; 16:35:14 >

• Hocam fiyat nedir göremedim de?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyattan başka her şey yazan ilanlara hastayım :)
  • pc gönderildi
  • Fiyat güncellendi. Günceldir. Kutu vs hepsi tam şekilde gönderilecektir.

Kutu görseli;

Satılık Asus B450M-K Anakart! (istanbul/anadolu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otoata -- 29 Ocak 2020; 16:40:52 >
  • Takip 👍
  • Özel mesaj gönderildi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam pm göndermiştim dün akşam yanıtlarsanız sevinirim
  • Kargo dahil 350’den alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satılmıştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.