Şimdi Ara

SATILIK ASTRO A50 WIRELESS PRO OYUNCU KULAKLIĞI 7.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kullandığım 0 temizliğindeki kulaklığımı satışa koymuş bulunuyorum. Kozmetik olarak 9.9/10 alır 0.1 puanıda illaki aradan biri çıkar yani bana kalsa 10/10

Kulaklığı anlatmak gerekirse hard core bir oyuncu kulaklığının yanında çok iyi de film kapasitesi var . Dolby 7.1 zaten.Kutusu falan her şeyi eksiksizdir.

Forumdaki TaymekHoldem arkadaşımızın yaptığı güzel bir inceleme yazısı buda

Astro A50 Kablosuz bir kulaklık ve gerçekten pahalı bir kulaklık.Parasını sonuna kadar hakediyorlar.Piyasada çoğu wireless ürünler 2.4 GHz kullanıyorlar.
    Astro A50 5.8 GHZ wireless Teknolojisini kullanıyor , yani son teknoloji.
    Daha önce Logitech G930 Kullanmıştım.USB wireless ile hem ses kartı hem kulaklık arasındaki iletişimi sağlıyordu.
    Astro A50 de Mixamp™TX kullanılıyor.
    Dijital kablo yani S/PDIF çoğu kişi anakartlarında bu giriş ne işe yarar diye kafasında soru işareti kalmıştır.
    İşte Bu Astro A50 bu S/PDIF girişi ile çalışıyor.Eğer almayı düşünen varsa ilk önce bir anakartında S/PDIF girişi varmı diye kontrol etmesini tavsiye ederim.
    Yoksa Kulaklıkla Beraber Anakart veya Ses Kartı Almak Zorunda kalabilirsiniz.
    Çok şarkı dinleyen birisi olduğum için şarjı bana 3 gün falan yetiyor.yüksek seste müzik veya oyun oynarsam 1 gün bile sürmüyor.
    Kulaklığın üstünde equalizer ayarı var.
    1.Media Mode 2.Core Mode.3.Pro Mode .
    Bu ayarlar bas ve tiz ile alakalı en yüksek ayrıntı ve hz olayını pro mode veriyor onun için 3.pro mode ayarını kullanıyorum diğerlerini denemedim fazla.
    Kulaklıktan %100 performans alabilmek için 320kbps mp3 veya acc bulmamız lazım.youtube.com daki çoğu şarkıların kalitesi düşük.
    Ben Pandora.com ve AIMP3 kullanıyorum.Genelde yabancı müzik dinlediğim için 320kbps şarkılar bulmak kolay oluyor.
    Geldik en önemli kısıma.
    Kıyaslama yaparak daha önce kullandığım Logitech G930.
    Kendilerinin üstüne koyarak 7.1 dolby teknolojisi sayesinde gerçekten oyunda ayak sesleri şarjör değiştirme sesi her oyuna ait belli bir ayak sesi silah sesi merdiven sesi olur.Logitech G930'da bazen tereddütte kalabiliyordum.Acaba ayak sesini nereden aldım diye ...
    Astro A50 de öyle birşey yok eğer %100 sesi açtığım zaman hiç tereddüt etmiyorum.
    Daha önce diğer kulaklıklardan aşina olmayan sesleri duyunca insan dahada oyuna odaklanıyor.
    Sizlerinde oynadığı Battlefield 4 oyununda hiç sevmediğim paracel storm haritasında sırf oyunun ortasında fırtına koptuğu zamanki action için katlanıyorum.
    Hiç pişman olmadım.Keşke daha önce alsaydım Kulaklığı :]

FİYAT OLARAK : 550 TL istemekteyim ürünün 0 ı sitesinde 300 $ + gümrük işleri vergi ve doların 2.3 olduğunu düşünürsek bedava gibi bir şey :)

Daha detaylı inceleme için ürünün resmi ana sitesi :http://www.astrogaming.com/a50-wireless-system/A50-WIRELESS-HEADSET-ASTRO-GEN2-PS4.html
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
     SATILIK ASTRO A50 WIRELESS PRO OYUNCU KULAKLIĞI 7.1 SATILIK ASTRO A50 WIRELESS PRO OYUNCU KULAKLIĞI 7.1 SATILIK ASTRO A50 WIRELESS PRO OYUNCU KULAKLIĞI 7.1 SATILIK ASTRO A50 WIRELESS PRO OYUNCU KULAKLIĞI 7.1

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• merhabalar öncelikle ankarada mısınız , elden satış imkanı var mı ? daha önce bu şekilde forumdan alışveriş yapmadıgım için korkuyorum biraz :) . Steelseries kulaklığım bozuldugu için 2 gündür kulaklık arıyorum ve bir türlü pc ile çalışan ve sorunsuz kulaklık bulamadım , en son bunu gördüm tüm yorumlar bir kaç istisna dışında güzel ve almak istiyorum.
    cihazda herhangi bir problem var mı ? ya da şöyle sorayım cihazı satış sebebinizi öğrenebilir miyim.
    ben de ankarada oturuyorum elden alma imkanım varsa sevinirim
  • adelante_s6 A kullanıcısına yanıt
    Satıldı hocam kalır mi bu kulaklık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• :// gerekirse 600 de verirdik abi neden hemen sattın Yav hayallerimle oynadın :'((

• adelante_s6 A kullanıcısına yanıt
    Valla hocam durmuyor valla sattigima üzüldüm zaten

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.