Şimdi Ara

[SATILIK] ASRock K7VT4A PRO ANAKART + AMD İŞLEMCİ+ FAX MODEM- SADECE 20 TL !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    1
    1 [SATILIK] ASRock K7VT4A PRO ANAKART + AMD İŞLEMCİ+ FAX MODEM- SADECE 20 TL !!
    Merhaba arkadaşlar,

Eski bilgisayarımın kasasını sattığım için anakart, işlemcisi ve fax modem boşa çıkmıştır.Doğruyu söylemek gerekirse anakartı en son 2009'da kullanmıştım ve o günden sonra da laptop aldığım için kenarda fazlalık olarak duruyordu.Anakart ASRock marka ve K7VT4A PRO modelidir.Üzerinde AMD Athlon yada Sempron (1-2 Ghz arasıydı tam anlamıyla hatırlamıyorum.Call of Duty 2 oynadım senelerce bu makinayla) işlemcisi bulunmakta.Fax modemde boşa çıktığı için alan arkadaşa yanında verilecektir.Test etme imkanım olmadığı için (anakart üzerindeki ekran kartı satıldı) test edemedim.Alıp kullanmak isteyen, anakart veya işlemci üzerinden parça takviyesi, parça temini sağlamak isteyen arkadaşlar için ilanı açmış bulunmaktayım.

Ürünü alan arkadaşlar ücreti havale, EFT veya Gittigidiyor.com'da ilan açılarak yapılabilir.Tercihinize göre

Anakart üzerinde 6 adet USB 2.0 portu bulunmakta.İşlemcisinde hiçbir sorun yoktur gönül rahatlığıyla söyleyebilirim.Anakartında bir sorunu olduğunu düşünmüyorum ama senelerdir çalıştırmadığım için gerçekten ne durumda bilemiyorum.Anakartın detayları için ASRock K7VT4A PRO:
    http://www.asrock.com/mb/VIA/K7VT4A%20PRO/

ASRock K7VT4A PRO (Anakart) + AMD Athlon/Sempron + Fax modem kartı = 20 TL

Ürünün resimleri aşağıdaki gibidir, inceleyebilirsiniz.Alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

ASRock K7VT4A PRO (Anakart) ve AMD Athlon/Sempron İşlemci

Fax Modem Kartı
    Fiyat : 20 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul,Maltepe Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• İlandaki ürün Bimba isimli kullanıcıya satılmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.