Şimdi Ara

Satılık Ashton CL10 Si B Abanoz Klarnet ( 700 TL )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Zonguldak İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anlık bir hevesle Hepsiburada.com üzerinden aldığım Ashton CL10 Si B klarneti satıyorum. Sadece "1 kez, 20 dakika" kullanıldı. Yapamayacağımı anladıktan sonra açmamak üzere özel tasarım çantasının içine koydum. Klarnetin üzerinde en ufak deforme veya çizik yoktur. Gövdesi Abanoz ağacından yapılmıştır ve klarnet satın alacaklar en çok buna dikkat etmektedirler.

Fiyat: 700 TL

Ödeme: İş Bankası, Akbank, Enpara Havale / EFT - Zonguldak / Merkez elden Nakit

Kargo: Yurtiçi Kargo / Aras Kargo ( Gönderici Ödemeli )

[TR] Klarneti öğrenmek isteyenler için hazırlanmış en iyi modellerden biridir. Abanoz gövde ile kaliteyi, özel kaplanmış tuşlar ile daha iyi müzik deneyimini yakalayacaksınız. Bakım seti ve özel tasarım çantası dahildir.

- Si B Klarnet
    - Abanoz Gövde
    - Nikel Kaplama Tuşlar
    - 17 Delik
    - Temizlik Seti
    - 4C Ağızlık

[ENG] A well crafted Bb clarinet that is superb to learn on, the CL10 features a 17 hole ebonite body and smooth action nickel plated keys for a great sound. Case and cleaning cloth included.

- Si B Clarinet
    - Ebonite Body
    - Nickel Plated Keys
    - 17 Hole
    - Includes Carry Case, Cleaning Rod & Cloth
    - Comes with 4C Mouthpiece

Ürününün Diğer Sitelerde Liste Fiyatları: n11 - hepsiburada

Satılık Ashton CL10 Si B Abanoz Klarnet ( 700 TL )Satılık Ashton CL10 Si B Abanoz Klarnet ( 700 TL )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synch3 -- 13 Haziran 2019; 14:8:55 >

• En çok çalmak istediğim enstrüman. ama çok zor..
  • Selamlar klarnet durmaktami

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mtasova kullanıcısına yanıt
    Duruyor mtasova. Forumdan bir süredir uzak kaldım. Ürünleri yeniden listeliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.