Şimdi Ara

SATILIK Asas Full İtem -SteamKO Beramus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Merhabalar, oyunu bırakma kararı aldığım için charımı itemli olarak satıyorum, itemlar:

+11 Reb Mirage Dagger
    +3 Reb Flame Shard
    +8 Chitin Set
    1x +11 Reb Rogue Chitin Pads
    İron Set
    +2 Cockatrices Earring
    +2 Elf Metal Earring
    Dual Old Rol

82 level %17 tüm görevleri durmakta (2 adet flame shard görevi dahil). 90 Def achieve açık, 670k np'si mevcut, 70 72 ve 80 skilleri açık.
    Hepsine düşündüğüm fiyat 1900 tl. İsteyene itemları tek tek, isteyene de charı boş olarak satabilirim. İletişim: 0542 802 56 46 whatsapp'tan ulaşabilirsiniz veya oyun içi herhangi bir GoneMad üyesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beistrich -- 30 Aralık 2016; 2:44:22 >

• Hocam Beramus'ta durum nasıl iş yapıyor mu bu char baya?
  • Günceldir.
  • vay anam vay 1900 tl hemi çok güldüm yahu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

vay anam vay 1900 tl hemi çok güldüm yahu :D

Neredeyse 3 ay önce açılan bir konu ve daha Cypher ile Beramus birleşmemişti bile, 1 buçuk ay önce 1700'e satıldı zaten, güncellemeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beistrich -- 30 Aralık 2016; 2:44:5 >
  • Beistrich kullanıcısına yanıt
    1700 e sattıysanız gayet iyi. Hala bu oyuna para verenleri görünce şaşırıyorum ben sadece. Neyse siz kaymağını yemişsiniz oyunun helal olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: italyanaygiri

1700 e sattıysanız gayet iyi. Hala bu oyuna para verenleri görünce şaşırıyorum ben sadece. Neyse siz kaymağını yemişsiniz oyunun helal olsun :)

Oyun tekrar bitiyor yavaş yavaş :)
  • nerde o eski knight ....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.