Şimdi Ara

Satılık Arızalı GIGABYTE GA-P35-S3G anakart (12V - 4 pin sorunu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
13
Cevap
1
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Satılık Arızalı GIGABYTE GA-P35-S3G anakart

4 pin ek güç kablosunu takınca fan dönmeye başlıyor bir kaç saniye içinde duruyor. mosfet sorunu olabilir.

Bir arkadaşa sattım, sistemi açtı, ertesi gün bozuldu dedi, servise göndermiş, farklı işlemcilerle denemiş, açıldığı da oldu demiş.
    Ben denedim açamadım. kısa devre test cihazı ile bulunur. Başka bir sorunu yoktur. Arka aynası vardır.
    http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-p35-s3g/#kf

Satılık Arızalı GIGABYTE GA-P35-S3G anakart (12V - 4 pin sorunu)

Fiyat 25 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 5 Kasım 2020; 0:31:7 >

• kondastörmü şişik fanın altındaki
  • Arızadan önceki resim bu. Güncel resim atarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral

Arızadan önceki resim bu. Güncel resim atarım.
    mrb @Korgeneral
    gigabyte anakartlarda bios pili bittiğinde benzer sorunlar yaşatabiliyor
    bios pilini değiştirip denemeni tavsiye ederim
    umarım sorun çözülür
  • Denerim teşekkür ederim

• Vay be, gördükçe üzülüyor insan
  • quote:

Orijinalden alıntı: CS BETA

Vay be, gördükçe üzülüyor insan
    Körpecik anakartı bir zalim iş bilmezin eline verdim, bilsem verirmiydim üstadım.
  • Korgeneral kullanıcısına yanıt
    Xeonla coşturuyordu zamaninda ya, denk gelsem o alicaya verdigi zarar kadar zarar verecegim ona :)

• quote:

Orijinalden alıntı: CS BETA

Xeonla coşturuyordu zamaninda ya, denk gelsem o alicaya verdigi zarar kadar zarar verecegim ona :)
    Üstadım anakart ile L.Croft nickli arkadaşım sağolsun konu ilgisini çekmiş, özel olarak ilgilendi, mosfeti değişti, çok büyük ihtimalle montaj sırasında kısa devre olmuştur dedi.

https://forum.donanimhaber.com/arizali-ekran-karti-ve-anakart-alinir--146441134#146634170

Satılık Arızalı GIGABYTE GA-P35-S3G anakart (12V - 4 pin sorunu)Satılık Arızalı GIGABYTE GA-P35-S3G anakart (12V - 4 pin sorunu)

Şimdilik elimdeki e4700 işlemci ve 4 gb ddr2 ramleri taktım, ileride uygun fiyatla bulursam xeon işlemci ile kullanabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korgeneral -- 3 Aralık 2020; 22:57:16 >

• Korgeneral kullanıcısına yanıt
    Hocam çok sevindim yeniden hayata dönmesine :))

Arkadaş sağ olsun eski dememiş emek vermiş, o ilk satın alan vicdansız dediğim gibi ya tornavida sürdü ya da gidip everest foem psulara emanet etti sistemi, yoksa sende deneyip kullanmıştın bir süre :)

Daha erken haberim olsaydı Xeon X3360 elime geçmişti yine bankamatik çıkması, Pazar günüydü galiba elden verdim :(

Yine sağdan soldan atıl durumda elime geçen olursa haberdar ederim, E5450 ile 4.12 , E5430 ile 3.92 oluyordu. Lakin ramler çok önemli bu lga775lerde, arkadaşımın corsair ramleri ile almıştım bu stabil değerleri :)

Yine modlu bios, xeon sticker filan ihtiyacın olursa haberim olsun. Cpu gelirse ben yazarım zaten :)
  • Teşekkür ederim, görüşmek üzere
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.