Şimdi Ara

[SATILDI] Apple iPhone 6 16GB Sorunsuz 799₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar , aktif olarak kullandığımız cihazı daha üst bir model almak için satıyorum.
    Cihazı aktif olarak annem kullanıyordu. Ekranı , kasası genel anlamda temiz. Tek kusuru cihazın ses tuşlarının olduğu bölümde darbeden kaynaklı mı bilmiyorum kusuru var (bu şekilde almıştım). Tuşların çalışmasında bir problem yok. Onun dışında göze çarpan bir kusuru yok. Parmak izi vs tüm özellikleri aktif , sorunsuz.
    Cihazı bende ikinci el olarak almıştım. Aldığım arkadaş lefkoşadan getirmiş galiba cihazı. Cihaz kayıtlı. Lefkoşa'da biryerden fatura tarzı bir kağıt var. Fatura niteliğindemidir bilmiyorum yanında göndereceğim ama alan arkadaş faturasız gibi düşünsün istiyorum .
    Pil sağlığı %71
    Kulaklık ve kutu mevcut değil. Şarj aleti mevcut. Kablosunda deformeler mevcut.
    Cihaz bu şekildedir. Alıcısına hayırlı olsun.
    TAKAS YOKTUR

SATILMIŞTIR.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wesley Benjamin Sneijder -- 12 Haziran 2020; 12:55:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Up

• Hocam ses tuşlarındamı sıkıntı var yoksa o bölgede kozmetik bir hatamı var ?
  • Kozmetik hocam. Resimlerde göründüğü gibi o kısımda yamulmalar var. Sadece ses tuşlarının o kısımda. Tuşların çalışmasında vs hiçbir sıkıntı yok .

• Anladım hocam. Fiyat güzel üründe güzel umarım kısa sürede satılır.
  • Teşekkürler.

• Fiyat 850TL olarak güncellenmiştir. Satış güncel.
  • fiyat 799'dan 850'ye mi cikti yani?

baslikta 799 yaziyor ama fiyat 850 olmus. ben biraz daha bekleyeyim 1000 liraya falan alirim artik.
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    Açıklamada da başlıkta da 799 yazıyor. 850 nereden çıktı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wesley Benjamin Sneijder

Fiyat 850TL olarak güncellenmiştir. Satış güncel.
    buradan cikti hocam ben demedim 850 diye
  • kordinaryus1 kullanıcısına yanıt
    Yorumu geçen ay yazmışım . İlanın güncellendiği tarihe baktınız mı ? Güncellenen ilan içeriğinde 799, başlıkta 799 yazmakta. Gidip 1 ay önceki forumun güncelleme bozuk zamanında güncelleme yapamadığım için yorum olarak güncellediğim fiyatı örnek almanız gerçekten inanılmaz. Alıcı olmayıp boş yorum yapan insanlardan tiksiniyorum. Tarihleri okumaktan bile acizsiniz. Keninizi küçük düşürüyorsunuz , yapmayın.
    Ha sen biraz daha bekle 1000₺ ye al istersen

• kusura bakmayin en alttaki yorum o sekilde olunca guncel olan o zannettim. foruma uzun suredir uye olsam da cok kullanmadigim icin o tip detaylara hakim degilim. hayirli satislar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.