Şimdi Ara

( SATILDI ) Anker SoundCore Vortex Kablosuz Bluetooth Kulaklık - AptX - 20 Saat Çalma Süresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
1
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
    Ürün yurt dışından alınmış olup 10 saat kadar kullanılmıştır. Garantisi yoktur.
    Herhangi bir sorunu yoktur.
    Kutu içeriği eksiksiz olarak gönderilecektir.

Soundcore Vortex

20 saate kadar çalma süresi
    On-the-Go Çağrı
    AptX & Hi-Res Ses Kalitesi
    Çalışma Frekansı ;
    3.5 mm kablolu : 16Hz-40Khz
    Kablosuz Bluetooth: 20Hz-20Khz

Olağanüstü Çalma Süresi
    Vortex, kablosuz modda 20 saate kadar çalma süresi için Anker'ın lider güç yönetim teknolojisi ile yüksek performanslı bir Li-Polimer bataryasını kullanıyor. Alternatif olarak, hiç bitmeyen müzik çalma için AUX kablosunu kullanabilirsiniz.

Seyahat için tasarlandı
    Vorteks, sert kapaklı seyahat çantasındaki aksesuarlarıyla birlikte düz bir şekilde katlayın ve saklayın. Seyahat ederken kulaklıklarınızı güvenle taşıyın.

Tüm Gün Konforu
    İster 10 dakika ister 10 saat dinliyor olun, hafızalı köpük dolgulu kulaklıklar ve kafa bandı rahat ve güvenli bir uyum sunuyor.

On-the-Go Çağrı
    Vortex'in dahili mikrofonu ve çok işlevli düğmesi, kulaklıklarınızı çıkarmadan veya telefonunuza ulaşmadan çağrıları cevaplamanıza olanak tanır.

Kutu İçeriği:

- Soundcore Vortex
    - 3.5 mm AUX kablosu
    - Micro USB kablo
    - Taşıma çantası
    - Kullanım kılavuzu

( SATILDI ) Anker SoundCore Vortex Kablosuz Bluetooth Kulaklık - AptX - 20 Saat Çalma Süresi

Fiyat: SATILDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrateslaa -- 27 Nisan 2020; 14:8:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Soundcore Life Q10'dan daha iyi bir kulaklık mı bu yoksa onun iyisi Q20 mi bilginiz var mı acaba

Bass'ları iyi olduğu için Life Q10 bakıyordum bunun siyah olması cezbediyor
  • BoSsOfDMaX kullanıcısına yanıt
    Hocam vortex, Q10 ve Q20 den fiyat olarak daha yukarıda konumlandırılmış bir ürün. Ses konusunda karşılaştırma imkanınım olmadı maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sokrateslaa -- 10 Mart 2020; 18:32:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün itibarı ile bir adet ben de edindim, önce PC de (Maximus IX Extreme) deneyimleyip hafif hayal kırıklığı yaşadıktan sonra Xiaomi Mi Mix 2S telefonumda deneyimleyip hayran kaldım, tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.