Şimdi Ara

Satılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
98
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış Bağlantı Tipi #Kablosuz
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 Satılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TL
    Ürünü 17 Kasım 2020 tarihinde HepsiBurada'dan çok yeni bir tarihte satın aldım. İlk defa kulak üstü bir kulaklık satın aldığım için bana göre olmadığına karar verdim ve iade etmek istediğimde HepsiBurada zorluk çıkarttı bende ikinci el olarak satmaya karar verdim. Ürünün kutusu, faturası, garanti belgesi ve tüm aksesuarları hiç kullanılmamış bir şekilde kutusunda durmaktadır. Ürünün 2 yıl garantisi devam etmektedir, satın aldığım tarihten itibaren yaklaşık olarak iki hafta süresi eksilmiştir. Yalnızca bir kere ilk geldiğinde test ettim sonrasında da en fazla bir ya da iki kere kullandım.

Satın alacak olursanız duruma göre istediğiniz kargo ile alıcı ödemeli olarak tüm Türkiye'ye ulaştırabilirim. Ürünün şu anki piyasa fiyatına bakıpta karar verin lütfen.

Pazarlık olmaz, kısmen en az güncel özelliklerde olan yeni satın alınmış bir kulakiçi kulaklık ile takas düşünülebilir.

EFT/Havale sonrası kargoya verebilirim. Ayrıca her türlü kripto parada kabul ediyorum. PTT Kargo ile kontrollü ve ürün bedelini kargoda ödemeli şekilde tahsil edebiliriz. Alternatif bir ödeme yönteminiz varsa söyleyebilirsiniz.Satılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TLSatılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TLSatılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TLSatılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TLSatılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TLSatılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TLSatılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TLSatılık Anker Soundcore Life Q10 - 270TL
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 270 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.