Şimdi Ara

SATILIK - Analog Canon EOS 30 + 28-90mm ULTRASONIC Lens

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
8.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimde bulunan , bir abimizin hediye ettiği gayet temiz , üzerinde 28-90mm lens bulunan SLR ANALOG makinamı satıyorum. Ayrıca taşıma çantası da vardır. Fotoğraf işi ile ilgilenemediğimden dolayı satıyorum. İstediğim fiyat SATILDI ( Forum Dışı ). İSTANBUL içi elden teslim , diğer illere kargo olabilir.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSINOS -- 30 Mayıs 2018; 11:28:54 >

• Pilli ve cereyanlımı bu?
  • Hayır arkadaşım , sadece pilli , ama istersen cereyanlı olanını ayarlarız :DD:

( yoroidoshi , yakinen arkadaşımdır ..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OSINOS -- 25 Ocak 2010; 17:47:33 >
  • hocam fiyatın olması gereken ama ben sahibinden de kaç aydır elan7 yi gribiyle satamıyorum 200 e umarım sen bu fiyatınla satabilirsin
  • lensi ayrı satmayı düşünürsen pm at hocam
  • Pm gönderildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: silverboy-

Pm gönderildi.

PM gelmedi bana hocam..
  • pm
  • Ne zaman aldınız, ne kadar kullandınız ?
  • sadece taşıma çantasını satarsanız pm atarsanız sevinirim...hayırlı satışlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Ne zaman aldınız, ne kadar kullandınız ?

Ürünü ben almadım.. Bana hediye geldi artık dijital olanını aldığımdan dolayı boşta olduğundan ve uğraşamadığımdan satıyorum..
  • Hocam EOS 30D ile karıştırdım , hayırlı satışlar
  • bu resimler güncel resimler mi acaba? ilan açılalı baya olmuş haliyle makineyi merak ediyor insan.ayrıca shooter sayısını öğrenebilirmiyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: betrayed

bu resimler güncel resimler mi acaba? ilan açılalı baya olmuş haliyle makineyi merak ediyor insan.ayrıca shooter sayısını öğrenebilirmiyiz?

Resimler günceldir. Shutter sayısına nasıl bakabilirim bilmiyorum. Makina analog.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xolo

quote:

Orijinalden alıntı: betrayed

bu resimler güncel resimler mi acaba? ilan açılalı baya olmuş haliyle makineyi merak ediyor insan.ayrıca shooter sayısını öğrenebilirmiyiz?

Resimler günceldir. Shutter sayısına nasıl bakabilirim bilmiyorum. Makina analog.

analog olması ve temizliği göz önüne alırsa alanı uzun süre götürecek bir shutter sayısındadır.
  • Ben senelerce bu makinayı bu lensle kullandım. Almak isteyen olursa seve seve kullanacağını belirtmek isterim. Bu makina ve bu lensle çekilmiş fotoğraflarla sergilere katıldım. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

Not: satıcıyı tanımıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xyria

Ben senelerce bu makinayı bu lensle kullandım. Almak isteyen olursa seve seve kullanacağını belirtmek isterim. Bu makina ve bu lensle çekilmiş fotoğraflarla sergilere katıldım. Gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirsiniz.

Not: satıcıyı tanımıyorum.

Teşekkür ederim yorum için.. Bende çok fotoğraf çekemedim zaten , DSLR aldım onunla devam ediyorum. Ama foto işi için vakit kalmıyor pek...
  • Cereyanlı olsa alırdım :D
  • :))))
  • Pm gönderdim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.