Şimdi Ara

Satılık Anakart MSI K7N2 DELTA ILSR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anakartı 150.000.000 tl ye veriyorum herşeyiyle full kutusunda sıfır diye satılabilecek durumda ilgilenenler 05323763571 den ulaşabilirler teşekkürler........

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• semt neresi
  • Ümraniye sarıgazi kadıköye yakınım

• almak isterim ama kargo isine girmek istemem...
    eger ankarada tanidiginiz varsa o sekilde deneyerek alabilirim...
  • EPOX 8K9A ANAKART+30$
  • kartı halen satmadınsa,neden satmak istedigini ögrenebilir miyim ve de overclock deneyip denemedigini?
  • 11 eylül doğum günüm yani bugün beğendiğim bir kart var 139 dolar artı kdv onu almak istiyordum ama şu dakika itibariyle daha satamadım ama birkaç gün ğeçsede önemli değil bu sitede herkes altın da birşey arıyor satmamın kartta hiç bir problem yok sadece ben bazen bir ay için de bile yeni birşey ler satın alabiliyorum ilk defe internetten bir şey satıyorum daha doğrusu satmak istiyorum fiyatıda bu konuda tecrübeli arkadaşlarım belirledi bu karthttp://www.andromeda.com.tr de 126 dolar dan satılıyor artı kdv tabiki

• Garanti, fatura yok sanırım ?
  • altında bir sey aradagım yok hocam! sadece begenmedigin bir sey mi var onu merak ettim.ben de XP 1700 DLT3C var.Anakartım yandı 2 gün önce,overclock performansı iyi olan bir kart arıyorum sadece,sizin kartı da merak ettigim icin sordum,bilgi gönderebilirseniz almayı düsünebilirim!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.