Şimdi Ara

[SATILIK] AMD RYZEN 3 2200G VE ADATA XPG SPECTRIX D41 8 GB 3200 MHZ RAM [KAPIDA ÖDEME]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD #AM4 AMD / Intel #AMD Şehir #Hatay İlan Türü #Satılık Anakart/CPU #İşlemci Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILIK] AMD RYZEN 3 2200G VE ADATA XPG SPECTRIX D41 8 GB 3200 MHZ RAM [KAPIDA ÖDEME]
    Merhaba, 2019 şubat tarihinde satın aldığım AMD Ryzen 3 2200G 450 TL ve XPG SPECTRIX D41 8 GB RAM 275 TL satılıktır. OC vb bir olaya girişmediiğim ve yurtdışına çıktığımdan dolayı toplamda 4 ay kullanabildim ikisinide. Ürünlerin kutusu faaturası vs. mevcuttur. Fotoğraflar temsilidir. HATAY VEYA OSMANİYE ELDEN TESLİM EDEBİLİRİM VEYA KAPIDA ÖDEME İLE YOLLAYABİLİRİM.

[SATILIK] AMD RYZEN 3 2200G VE ADATA XPG SPECTRIX D41 8 GB 3200 MHZ RAM [KAPIDA ÖDEME][SATILIK] AMD RYZEN 3 2200G VE ADATA XPG SPECTRIX D41 8 GB 3200 MHZ RAM [KAPIDA ÖDEME]
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 450 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 6 Nisan 2021 Satıldığı Şehir : Hatay Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Hocam PM gönderdim bakarsanız sevinirim.
  • xonfara X kullanıcısına yanıt
    Cevap verilmiştir
  • ÜRÜN XONFARA ADLI ARKADAŞA SATILMIŞTIR.
  • İşlemcide mi
  • TheKill02 kullanıcısına yanıt
    Hocam bakıyorum da hep eski konulara yazıyorsun. 1 sene olmuş ürün mü kalır! Özel mesaj atın ya da yoksa herkes 1 senelik konuları okumak zorunda kalıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.