Şimdi Ara

-

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reborned -- 24 Haziran 2019; 19:23:32 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ne fanmış arkadaş ya. 300 tl ye sıfır 240m radyatörlü rgb özellikli sıvı soğutma aldım ama bu fan 200.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alabilirsiniz, sıvı soğutmaların sesine dayanabiliyosanız ne mutlu size.

• sıvı soğutmanın sesi evet bilmeyen kullanmayanların tek dayanağı. sesini duyana hediye ederim.

• Water 3.0 pro kullanmış biri olarak kenara kaldırdım. Çok meraklıysanız detaylı araştırmama, pm'e davet ederim hocam. Konuyu kirletmeye devam etmeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reborned

Water 3.0 pro kullanmış biri olarak kenara kaldırdım. Çok meraklıysanız detaylı araştırmama, pm'e davet ederim hocam. Konuyu kirletmeye devam etmeyelim.
    konuyu kirletmek değil amacım sadece bu fanın görsellikten başka ( ki ben haz etmiyorum ) bir işe yaramadığını söylemeye çalışıyorum. 200 tl bandında çok daha başarılı hava soğutma çözümleri var. son mesajım. saygılar

• Hocam valla ben bir sıkıntısını görmediğimden 60 derece bandını geçmediğinden, yeni bir fanla uğraşmak istemiyorum. Benim için bu işlemcide de idealdi açıkcası. OC işleriyle uğraşmadığım için.

Bu yüzden fansız almak isteyen olursa ne ala

• Arkadaşlar inatla indirim pm'i atıyosunuz, atmayın lütfen.

• Hocam konunu kirletmek istemem ama işlemcimde Thermaltake water 3.0 240mm ARGB Sync Edition sıvı soğutma, Ekran kartımda da Corsair h80i v2 sıvı soğutma takılı. Corsair 120mm olmasına rağmen itme çekme kuvveti özelliğiyle 2 tane fan takılı. Ayrıca Thermaltake sıvı soğutmada da 2 tane fan takılı. Yani toplamda sadece sıvı soğutmaların 4 tane fanı var ama kasa çok sessiz çalışıyor. Yani bu modelden modele değişiyor sanırım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.