Şimdi Ara

[SATILIK] AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDİTİON İŞLEMCİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
4.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam İşlemcinin maksimum ederi 160-170 tl dir.
    200 tl yakınlarında satamazsın , revize şart.
  • Sanamı Sorucam birader kaça satıcağımı. değerini ederini benden iyimi bilicen. burda kimse kazıklanmıyor. Adam gibi söyliyceğiniz lafları PM den atsanız forum daha kullanılabilir bi yer olucak.

Kolay Gelsin.
  • işlemciyi zamanında kullandım ve kesinlikle 200liradan aşşağı gitmemeli
    millet core2quadları bu paralara satmaya çalışıyor kimse ses çıkarmıyor.
    sadece fiyat öldürmek için ilana yorum yapmayın ayıptır.
    pm ile adama ulaşın.
    işlemci black edition
    xigmatek balder soğutucu ile hiçbirşeye dokunmadan sadece çarpanla 4GHz kullandım aylarca
    voltaj ve diğer ayarlarla çok daha üst seviyelere çıkıyor ve en ufak stabilite sorunu yaşatmıyor.
    cehaletin esiri olup yormayın insanları.
    anlamıyorsanız, bilmiyorsanız bu işleri, mani olmayın kimsenin işine.

hayırlı satışlar kardeşim
    kusura bakma bu kadar saçma yorumu bir arada görünce yorum yaptık
    bizde kirlettik biraz ilanını.
  • Kardeş biraz sinirlenmişsin belliki olabilir, ben demiyorumki fiyatı budur bu fiyattan sataksın tamamen sana kalmış bir durum bu . Her satıcı istediği fiyatı vermekte özgürdür ve her malın alıcısı vardır .
    Ben sadece işlemcinin 2. el piyasası hakkında bilginiz olması için yardımcı olmaya çalıştım.

Buyrun PhenomIIX4 965BE sıfır fiyatları:
    http://www.teknolojix.com/?urun-12038-AMD-PHENOM-II-X4-965--3-4GHz--8MB-938p.html 204,57 TL
    http://www.exa.com.tr/amd/islemciler/amd_phenom-340-9260.html 212,93 TL

Hayırlı satışlar ...

• @basturk9027

boş konuşuyorsunuz

verdiğiniz örnek satılan linglerdeki işlemciler 140 wat anakart ıstemekte.
    arkadaşın sattığı ise 125 watt.
    fazla wat fala ısı ve az o.c kabılıyetı demektır.
    bendede aynı ışlemciden var asla o fıyatlara 10-170 tlye satmam.
    200 tl bu malın ederidir. ki denenmiş oc potansıyelı olan bır ıslemcıdır arkadasın sattıgı.
    ben cok 965 be 12w gordum 20 x 200 yapamıyorlar cakılıyorlar prıme 95 testınce cekırdeklerınde 1 si yada bır kacı.
    sonuc olarak. bu benım sahsı fıkrım.
    denenmemiş işlemci alacagımakı bu işlemcinin sıfırı yok vede 965 125 watlara bıle kok soktutur. uggun platformda anakart -ram-sogutma 3 lemesinde.
    denenmiş işlemci almak her zaman iyidir.
    misal.
    senelerdır voltaja abandıgım amd athlon thunnderbred tek çekirdek 1700+ 1466 mhz işlemcim. hala 11 sene olmasına ragmen sapasaglam calısmaktadır.
    2000 kusur mhz lerde.
    hatta 2500 mhz yaptıgımda olmustur. aynı iişlemciyi.
    nereye bağlamak istiyorum anlatayım.
    bılınclı voltaj verıceksınız. bilincsız voltajlar. tabiki her halukarda işlemcinin ömründen yer.
    sonuc olarak c3 rev sahıp amd pehenom II x 4 B.e ler. bişr çok 965 be den iyidir.
    kaldıki son cıkan version 140 watlıkların o.c potansıyelıde ortadadır.

o.c lu dahi olsalar 2 senedır bu işlemciler en az daha 4 sene daha götürürler bilinçli voltaj verilip kullanılmıs vede iyi soğutululmuşlarsa.

satan arkadaş işallah satar . ama ancak anlayana satabilir bu işlemcisini.
    kolay gelsin diyorum.

• @demir_pena kardesim cok tesekkurler sizin gibiler kirletmiyorlar ellerinize saglik.

@SaLVaToRe dostum cok tesukkerler. Harika bir aciklama yapmissin. Kimse bunlari anlamiyorlar. Tekrar tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat rezerve
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enes Eyibil

fiyat rezerve

Benden sana bi parlament rezerve. Tut.

• sıfır bu fiyata
  • O zaman Gidip sıfır alın birader. Deli Etmeyin Satıcıyı. İndirim Zamanı gelip İlanı baltalamayın yada Neüdüğü belirsiz sitelerle Buraya gelmeyin. Gidip Sıfır alın sizene benim ilanımdan. Yapıcaksanız bir fiyat teklifi onu PM den yapın ve dayandığınız siteleri gösterin böyle böyle diyin. bende gereğini yaparım

• @SaLVaToRe ve @demir_pena arkadaşlarımız çok doğru bir noktaya parmaklarını basmışlar bu işlemciden güçsüz asla tercih etmiyeceğim işlemciler için uçuk fiyatlar isteniyor ve bu işlemci onları ezer geçer bunu iyi biliyoruz ama nedense forumda birçok kişi ölü aramaya çıkmış 1. olarak herkesin elinde dolaşmışi türkiyeyi gezmiş bir işlemcimi almak istersiniz yoksa ilk kullanıcısından mı almak istersiniz?
    unutmayın arkadaşlar işlemci overclock rekorları kırmış bir işlemci ve 965 in neler yaptığı daha doğrusu yapamadığıda ortada bu gibi şeylerle karşılaştırmayınız lütfen satıcı istediği fiyatı koyar ederi neyse odur sıfır olarak satılsaydı ozaman gelipte sıfır fiyatı bu indirim yapın derdiniz ama sıfır olarak satılmıyor bu işlemci ve harika bir işlemci ederi neyse odur. hayırlı satışlar.
  • http://www.teknobiyotik.com/donanim/islemci-cpu/amd-phenom-ii-x4-965-am3-8mb-3-4ghz-dort-cekirdekli-islemci.html
    Adamda koymuş zaten 140tl 130tl yaparsan anca satılır 220tl adam sıfırını alıyor zaten
  • Halen daha 965 fiyatlarını atıyorsunuz yazık.
  • Ya dostum koydugun fiyata baksana sıfır fiyatı kim alır bunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: UzmaN345

Ya dostum koydugun fiyata baksana sıfır fiyatı kim alır bunu

Sifir fiyatimi ? Satisi kalkti bu islemcinin birader. Ne sifir fiyatindan bahsediyosun sen.

• İlanınızı baltalamak istemem ama bende bugünlerde x4 955 veya 965 arıyordum ve karşıma çıkan tablo ve sizin fiyatınız yorumsuz.

[SATILIK] AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDİTİON İŞLEMCİ
  • aynen arkadaşım:D bende satıyorum 970 modelini senin fiyattan düşük nası iş anlamadım hayırlı satışlar
  • 125w 140w car curt diyen arkadas 125w 965 sıfır 200 liradan satılırken bu işlemci bu fiyata gitmez.ikisi de 125w biri 955 biri 965.Evet şu anda 955 satılmıyor fakat bu iki işlemci arasında 200mhz dışında hiç bir fark yok zaten bilen biliyor 200 mhz düşük olan garantisi olmayan işlemciye kimse sıfır 3.4lük 965le aynı fiyatı vermek istemez.955in oc potansiyeli 965ten yüksek filan değil.Amacım ilan baltalamak değil ama o 200 liranın altına gitmez diyen arkadaşlar 200e satsınlar da göreyim...
    Buyrun 965 125whttp://www.novabilgisayar.com/bilgi.asp?ID=5366

Haaa illa 955 alacam diyorsanız tabiki sıfırı bulunmayan, 965ten 200 mhz düşük olması dışında hiç bir farkı olmayan bu işlemciyi bu fiyata alabilirsiniz bu arkadaşlardan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slim Charles -- 27 Eylül 2012; 18:31:14 >

• Dün 140TL YE forumda aynı ürün satıldı . ona göre düşün taşın istersen ya da takip et yok üretimden kalktı yok başka birşey diye düşünme...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steyy -- 27 Eylül 2012; 21:24:55 >
  • bu ürün bu fiyattan satılmaz sadece forumda malzeme olur gelen giden fiyata yüklenir.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.