Şimdi Ara

[SATILIK] AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDİTİON İŞLEMCİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
4.739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1 [SATILIK] AMD PHENOM II X4 955 BLACK EDİTİON İŞLEMCİ
    Arkadaşlar sorunsuz olarak kullandığım işlemcimi satıyorum. İşlemcide hiç bir şekilde OverClock vs. yapılmamıştır. İşlemci ilk çıktığı zamanlar alındı garantisi yoktur. OverClock Potansiyeli en iyi olan işlemcilerden biridir. Vatan bilgisayardan alınmıştır.

İŞLEMCİ FİYAT: 240 > 210 > 170 > 150 TL ( Son Fiyattır Gitti Gitti Artık ! )

FOTOĞRAFLAR KENDİ ÇEKİMİMDİR.

MAKUL DEĞERLERDE PAZARLIK HER ZAMAN YAPILIR.

SANALPAZAR ÜZERİNDEN YADA , PTT KAPIDA ÖDEMELİ KARGO İLE ALIŞVERİŞ YAPILIR. (KOMİSYONLAR ALICIYA AİTTİR.)

DİĞER SATILIK SİSTEM PARÇALARIM

EKRAN KARTI
    http://forum.donanimhaber.com/m_64816016/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64816016
    Fiyat : 210 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Aras Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• işlemcinizin bir üst modeli olan Phenom II x4 965 'in sıfır fiyatı 225 TL

http://www.teknobiyotik.com/donanim/islemci-cpu/amd-phenom-ii-x4-965-am3-8mb-3-4ghz-dort-cekirdekli-islemci.html

yanlışım varsa düzeltin lütfen.Hayırlı satışlar
  • Yanlışınız yok kardeşim. Ancak Bu işlemciyi bilen ve kullanan bilir. Şuan satışı yapılmıyor. Hiç bi yerde bulamazsınız. Bu işlemci OverClock Performansı çok iyi olan bir işlemci. Ben yolladığınız 965'e laf etmiyorum güzel işlemci. Ancak satışı bittiği için bu işlemci zor bulunur. Ve değerini bilen alır. Makul değerde ben yardımcı olacağım zaten. Yaptığınız yorum için teşekkürler bilgilenmiş oldunuz
  • Bence fiyat gayet uygun sadece biraz pazarlık yapılabilir nede olsa sünnettir işlemciyide bu işlerden anlayan bilir gayet iyi bir işlemcidir çok güçlüdür.
  • @CagdasyavasTR1 Pazarlık Her Zaman Sünnettir. Teşekkürler Hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KungFu_Panda -- 22 Ağustos 2012; 21:20:32 >
  • anakart ve işlemci güzel ikili oluşturmuşlar arkadaşımla alışverişim oldu güvenilir bir üyedir
  • Çok Teşekkürler İbrahim Abi
  • Gigabayte 990FXA-UD3‘ten ne gibi farkları var M5A99X‘in?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gigabyte kullanmadığım ve fazla araştırmadığım için pek bilgim yok. Ancak 2 anakartıda sitelerinden açıp baktığım pek bi fark olmadığını gördüm. Sadece Gigada 2x PCI EX x4 slot var Asusta ise 1x PCI EX x4 Slot var. Başka bi fark göremedim.
  • pm attım.
  • PM Cevaplandı. Satışa Devam.
  • pm
  • PM Cevaplandı Satışa Devam.
  • üstadım ilanı baltalamak olarak anlamayın ama fiyatlar çok uçuk. Bu arada güzel parçalar iyi satışlar Fiyat iyi olsaydı taliptim :)
  • Dostum Anakart Garantili bir ürün. Alıcılara zaten gereği yapılır. Bir PM yeterlidir. İşlemcininde durumu ortada. Çok teşekkürler.
  • vatanda hafta sonu indiriminde 290 düştü 220 tl ye kredi kartıyla alırım sanada uygunsa
  • pm
  • Hafta Sonu İndirimi Dediğiniz %25 lik bir indirim. Bu indirimleri görüpte gelip ilanları kirletmeyin dostum. Alıcı isen PM den Fiyat teklifini Yaparsın.

@iso1975: PM atıldı.

@1313designer: PM Cevaplandı Satışa Devam
  • sen ne ıstıyorsun son olarak cıddı alıcıym ama dedıgım gıbı kredı kartıyla
  • PM ile cevaplandı.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.