Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

SATILIK AMD İŞLEMCİ * İZMİR *

3
Cevap
0
Favori
554
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

29 Kasım 2009 20:02:29 Konu Sahibi
      hayırlı günler, iyi forumlar..

saygılar..
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teutara -- 19 Aralık 2009; 21:26:34 >

|
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.
    • Yüzbaşı
      969 Mesaj
      Referanslar: 14

Katılım Zamanı
      16 Aralık 2007

1 Not
      29 Kasım 2009 22:13:33
      arkadaşlar bu fiyatlara ne oldu son günlerde yav? 100 liradan 9600 gt calibre satıldı bu forumda
      |
      |

Referanslarım:
      Uzaykusu (Sidewinder Direksiyon Seti), driver555(PS2), eagle66(8600GT) fenerbostan007(Anakart,İşlemci,Ram), Orod-Dain(OCZ 700W POWER), sultanomar(G35), aXi1o (FENERBAHÇE FORMASI), dr.amon(Iphone 5S kulaklık), Raquéz(IPHONE 5S-16GB UzayGrisi), Subsie(IPhone 4 16GB)
    • Yüzbaşı
      291 Mesaj
      Referanslar: 99

Katılım Zamanı
      02 Temmuz 2007

Durum
      Forumda değil

30 Kasım 2009 10:15:29 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: derinkoma

arkadaşlar bu fiyatlara ne oldu son günlerde yav? 100 liradan 9600 gt calibre satıldı bu forumda

merhaba,

yorumunuza, daha doğrusu seviyeli uslübunuza teşekkürler. Cevabını beklemediğiniz bir soru sordunuz, konuya vurgulama yapmak açısından ama ben yine de belirtmek istiyorum.
      ilan açıldıktan hemen sonra farklı kullanıcılardan özel mesaj aldım. hatta 21:12'de gelen bir özel mesaj ile satıldı. (ilan 20:02'de açılmış, dikkat edin.)

Sizin belirttiğiniz durum yaşanmamıştır demiyorum, ürünü satacak arkadaş işlemin hızlı gerçekleşmesini istemiş. Daha önce piyasa fıyatı 650tl iken e71 pda'yı 500tl'ye satmışlığım var. Bu şekilde daha da örneklendirilebilir ama, uzatmaya gerek olmadığı kanaatindeyim.

İyi bayramlar, iyi forumlar..
      |
      |

alışverişler,

AMFİBİ, highwayp, RapstarX, BeFeD, unicorns, StrangerXT, demircibu, PsYcO, king, emir, leoparx, desouza, ataruz, tosunermc, rdsecuriter, elophidae, vur, redno, Always0007, dkbilgisayar, Quartamin, IeVeN, Penryn, sugarcocuk1, Elvis, bonasera, muratremix, ozcanxx, *AXI*, mohikans, yaskoo_87, Krombacher, Ozzy, Evolution, cenkozgen, Bukalemun, eagle58, Devil Pennywise, asyapage, Wolfs Touch, MoP16, MavidevEx, smok, .:Extreme:., Darcyn, geforcemx, BaRann, ArabaCıl, AviaTR, Th3Dreamer, vespasianus, profotox, BOFD, mattocan, o.Z.Z, AndryTR, potnoi, cz, poirot, öztin, selcuk gencer, ozgboy, reason666, emrecengiz2002, madlive, caveman03, Favretto, korbaşı, thisrock, unicorns, erdemss, Rakavuz, nihilist76, Miharbi, TuJue, kuranspot, Romantik83, elektro35, darkness45, NIKEmRe, HİPER, muratdm, Metalchurch, Evrenup, dark, Nevi şahsına münhasır, trkoacer, EASTWOOD1981, EXPANDER, carizhma, thunder_ozi, GUERRA, Archerodan, DraKoJas, sevann, Baran18, palermo, serdar36, jakooo35, feyt180, AlfaHeliX, ardacicek, burak9006, DarthCroaton, tworule, 09nanometer ...

Yurtiçi kargo ile kesinlikle ürün almıyorum - göndermiyorum.

• Onbaşı
      32 Mesaj
      Katılım Zamanı
      05 Mayıs 2008

Durum
      Forumda değil

06 Aralık 2009 21:51:55
      Kartın ek güç girişi var mı acaba?
      |
      |

Reklamlar
son dakika
Paykasa
nice türkiye
web tasarım
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.