Şimdi Ara

[Satılık] AMD 8350 HDMI, VGA, DVI 1 GB Ekran Kartı : 100 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [Satılık] AMD 8350 HDMI, VGA, DVI 1 GB Ekran Kartı : 100 TL
    Pasif soğutuculu modeldir, çalışan sistemden sökülmüştür. Problemsizdir, çok kısa bir süre kullanılmıştır. Yanında Low Profile braketi (HDMI ve DVI için) hediye edilecektir

Pazarlık payı yoktur. Ürünler Eskişehir içi elden, diğer iller için eft sonrası anlaşmalı sürat kargo ile (+10 TL) gönderilebilir. Bol miktarda referans mevcuttur.

Fiyat : 100 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Merhaba iyi günler ben de Eskişehir de oturuyorum. Laptobuma eGPU uyguladım yami harici ekran kartı takılanişiyor ancak driverları yüklemem için herhangi bir ekran kartına ihtiyacım var. Cihazı boot edip windowsa girebilmek için. Acaba yardım edebilmeniz mümkün mü ?
    Yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ne yazık ki bu kart satıldı, Batıkent'e gelirim derseniz 580 ve 570 mevcut, takar yükleriz. Ama sanki aklımda bu harici gpu uygulamalarında nvidia kart kullanılıyordu diye kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01dead -- 1 Kasım 2019; 17:34:49 >
  • 01dead kullanıcısına yanıt
    Hocam gelirim hiç sorun yok bu arada Nvidia AMD farketmiyor genel olarak ben sizin telefon numaranızı alabilir miyim acaba benimkini PM attim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Light of Galadriel -- 1 Kasım 2019; 17:58:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.