Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SATILIK AMD 2.6 SİSTEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
3
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
Giriş
    827 Mesaj
    Referanslar: 1

Katılım Zamanı
    04 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

amd 2.6 athlon asus anakartvıa kt800 modeli 80+80gb hdd biri serial ata ve garantili ata olan 256 mb 9600 xt ekran kartı ati 512 ddr 333 ram 17"philips monitor canta kasa 5+1 microlab ses sistemi a4 tek kablosuz mouse .philips dvd writer garantili(3 aylık)beyaz

fiyat vermek istemedim pm atabilirsiniz veya msn:varooll@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recep38 -- 19 Mart 2006; 13:27:08 >

|
    |
    SATTIKLARIM:K.K.T.C(9600xt).nikopol(modem),piranha(anakart,ram,ekrankartı), channex(işlemci),ismail8484(modem),dinendal,elensar(modem),emirmete(dfı,ram,işlemci),sirneo(abit),pashha27(modem),tiCCky(x1950),f1b0n4cc1(ms ve kamera),Marksman84(hdd),Desperatto(kasa),famosel,vgulgec,gündogdu,sefil sair (ps2),visor(x850),buzmavili(pspşarj),omusti(msproduo)vs..dahada yazmıyorum..Aldıklarıma gerek duymuyorum dünya kadar...Olumsuz Referans:ozang
  • Onbaşı
    20 Mesaj
    Katılım Zamanı
    03 Mart 2006

Durum
    Forumda değil

ama fiyat yazmamıssın
    |
    |

Katılım Zamanı
    20 Nisan 2002

Durum
    Forumda değil

8 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: webcolic

ama fiyat yazmamıssın

keşke yazmasaymış
    |
    |
    -Sattığım ürünleri satış sitelerinden 12 taksitle alabilirsiniz.Ancak referanssız arkadaşlara sadece direk para aktarma tarzı satışlar,referanslı üyelere ise güvenli alışveriş tarzı satışlar yapabilirim.
    -tsunami41 nickli arkadaş izmirden x1800xl vga alacaktı ve alacağı kişiye güvenmeyip tam tamına 375ytl yi benim hesabıma geçti ve benden elden almamı rica etti kartı ki sadece forumdan tanışıklığımız var.ben de kartı alıp anında kargoya verdim....bu bile yeterli sanırım...teşekkürler tsunami41 =)...devamı profilde
    NOT: rezerve sadece ürün ücretinin yüzde 20si kapora ile yapılır bıktım sözünden dönenlerden[size]
  • Yüzbaşı
    796 Mesaj
    Katılım Zamanı
    11 Eylül 2002

Durum
    Forumda değil

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolmaniac -- 20 Mart 2006; 2:31:23 >
    |
    |
    sentanoo,Kuvvet_Mira,erginates,atox,dejavu_srkn,Rãmîrêz ®,,archieduke,ekobravo,aLper_iLeri,WebEX,sezar,backboy2003,Tiésto,muratremix,chen_kiss,hey,aksedat,ozgboy,hukukcu,KEHRIBAR,mahony99,keops,virtue_love,tassadar,Brandybuck,rotasmmm,Madjai,matrixfx,java,eagen,Doğuş,sabotage,CoNQueRoR,kurs@tz,meios,fikobeg,siradan
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
Masal
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.