Şimdi Ara

[SATILIK-ALT MODELLE TAKASLIK] Palit Dual 2060S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
3
Favori
1.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 [SATILIK-ALT MODELLE TAKASLIK] Palit Dual 2060S
    -SATILDI-
    Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Eskişehir Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• Anlaşmalı kargo 50tl nasıl oluyor hocam, anlaşmasızla kodla bugün 17.5 liraya gönderdik :)
    Hayırlı alışverişler dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cobainn kullanıcısına yanıt
    Kusura bakmayın hocam, kopyala yapıştır yapmıştım diğer ilanımdan. Ama büyük sayılabilecek bir kutusu var min. 25 lira tutar gibi geliyor.
  • Biraz daha bütçe yaratabilsem talip olabilirdim hocam ama maalesef düz 2060 aramaya devam :) iyi satışlar.
  • GORKEMGUR kullanıcısına yanıt
    Varsa böyle boşta duran, yatan ram modülünüz, güç kaynağınız, işlemciniz takasta alırım hocam, altını üstünü konuşuruz :)
  • Merhaba hocam, evdeki donanımı ufak ufak elden çıkardım bende. Hatta dün ekran kartımı da verdim bir arkadaşa forum dışından. Şimdi ekran kartı arıyorum fakat malum covid iş durumları sıkıntılı, ödemeler sıkıntılı, sizin kart benim bütçemin epey üstü. Daha alt model bakıyorum mecburen. İyi satışlar.
  • Sapphire Nitro+ RX 590 Special Edition ekran kartı ile takas düşünür müsünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Je.maintiendrai

Bu mesaj silindi.
    ölücülük değil arkadaşlar bu adam bana garantisi bitmiş rx 580 i 1600 liradan kakalamaya kalkıyor. Ne diyim buna?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.