Şimdi Ara

[Satılık] Alienware 17 R3 2016 Intel i7-6820HK, 16GB 2133MHz DDR4, Nvidia GTX 980M - 6800 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
5
Favori
7.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Kocaeli İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satıldı! Bu ürün DH Forum dışına satılmış ve ilan pasifleştirilmiştir.
    Öncelikle ağır oyunlar için ve 3d model yapmak için tavsiyemdir(mimarlık vs.)

Gaming PC ile takas olabilir.

Ekran kartı hariç, diğer özellikleri ile piyasada bulabileceğiniz aletlerden daha üstün özellikleri vardır, sonuçta sadece ekran kartına para yatırmıyorsunuz.

İLETİŞİM İÇİN: 0541 511 15 61 - FERHAN ENES ŞAHİNLER bu numaraya mesaj atın, sizi arayayım.

Selamlar, Birleşik Krallık'tan aldığım ihtiyaç fazlası laptopu satıyorum. Sadece 2 kere Benchmark yapmak için açtım. Bilgisayarda en ufak bir çizik yoktur, tamamiyle sıfırdır.

Ürünü elden veya kargo ile alabilirsiniz. Elden görmek için Tuzla / Istanbul'da çalıştığım büroyu ziyaret edebilirsiniz.

Özellikleri yazayım hemen (ingilizceden çevirme)

İşlemci
    Intel® Core™ i7-6820HK (4 fiziksel Çekirdek(8 sanal) , 8MB önbellek, Turbo Boost ile 4.1GHz )

İşletim Sistemi
    İngilizce Windows 10 64bit

RAM
    16GB 2133MHz DDR4 Çift Kanal

Ekran Kartı
    Nvidia® GeForce® GTX 980M (4 GB GDDR5)

Ağ ve Wi-Fi
    Integrated Killer Networks 10/100/1000Mbps Gigabit NIC
    Killer 1535 802.11ac 2x2 WiFi ve Bluetooth 4.1

Hard Disk
    1TB PCIe SSD
    1 TB HDD 7200 RPM

Ekran
    17.3" 4K (3840x2160) IPS-Panel Anti-Glare 400-nits Ekran

Ses ve Hoparlörler
    Internal High-Definition Audio with Creative Soundblaster Pro Software
    Audio Powered by Klipsch®
    7.1 Digital Audio out using HDMI out connection

Güç
    8-Hücre (92 WHr) Batarya

Bağlantı Soketleri
    (1x) Güç/DC-in Girişi
    (1x) RJ-45 Gigabit İnternet IPv6
    (3x) USB 3.0 Portu
    (1x) Alienware Grafk Amplifier Soketi
    (1x) Thunderbolt 3 (USB Type-C)
    (1x) HDMI 2.0 Çıkışı
    (1x) 9-in-1 Media Card Okuyucu
    (1x) Ses Çıkışı 1/8" Bağlantı Noktası (Hat içi mikrofon kulaklık seti ile uyumlu)
    (1x) Hat Girişi Mikrofonu 1/8" Bağlantı Noktası
    (1x) Noble Kilidi bağlantı noktası (kablo ve kilidi ayrı satılır)

Dış Gövdede kullanılan maddeleer ve boyalar
    Epic Gümüş
    Anotlanmış Aluminyum
    Magnezyum Alışımı

Boyut & Ağırlık
    Yükseklik (Ön): 34.4 mm. (1.354 in.)
    Yükseklik (Arka): 34.4 mm. (1.354 in.)
    Derinlik: 291.9 mm. (11.49 in.)
    Genişlik: 430 mm. (16.93 in.)
    Ortalama Ağırlık: 3.780 Kg. (8.33 Lbs.)

AlienFX Işıklı Bölgeler
    Birleşik Krallık/İşkoçya Klavye
    10 trilyondan fazla ışık kombinasyonu sunan 20 adede kadar farklı renkle programlanabilir 10 benzersiz bölge

Klavye
    Birleşik Krallık/İşkoç
    4 Bölgeli, çok renkli RGB, AlienFX ışık kumandalarına sahip klavye
    Uygulama veya oyun başına 15'e kadar farklı işlev sunan ve kullanıcı tarafından programlanabilen 5 tuş

Dokunmatik Yüzey Ayrıntıları
    Arkadan aydınlatmalı düğme görüntü sensörlü izleme yüzeyi (tüm noktaları adreslenir (APA))

Programlar
    Alienware Command Center
    AlienFX™
    AlienFusion
    AlienAdrenaline w/ Accelerator
    Alienware TactX™

İstediğim fiyat: 8500 TL (indirim için mesaj atın)

Gaming PC ile takas olabilir.

Alternatif linkler:

Sahibinden

Not: Alienware bilgisayarlarda garanti bios'a gömülü, service tag yazıp garanti süresini görebilirsiniz. Garanti yoktur ve Refurbished değildir.

[Satılık] Alienware 17 R3 2016 Intel i7-6820HK, 16GB 2133MHz DDR4, Nvidia GTX 980M - 6800 TL

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 27 Nisan 2017; 16:33:1 >

• Hocam arkadaş olabilirmiyiz şaka bi yana makina çok sağlam umarım en kısa zamanda satılır hayırlı satışlar üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxy77

Hocam arkadaş olabilirmiyiz şaka bi yana makina çok sağlam umarım en kısa zamanda satılır hayırlı satışlar üstad.

Eyvallah, arkadaş olabiliriz. Makine alanı en az 4-5 yıl idare eder. Zaten Alienware'nin kalitesini bilen direk alır.
  • selamlar dostum

makine Alienware 17 R3 modeli olmasi lazim, R2 degil (en azindan ben ayni cihazi kullaniyordum ve modeli R3 idi), daha yeni sattim bir tane forum araciligi ile. suan 2300- 2400 dolar arasinda satilan bir laptop oldugundan bence fiyati biraz fazla tutmussunuz ancak tabii ki bu urunun Turkiye de olmamasi da bunda buyuk rol oynuyor. iyi satislar
  • quote:

Orijinalden alıntı: demong

selamlar dostum

makine Alienware 17 R3 modeli olmasi lazim, R2 degil (en azindan ben ayni cihazi kullaniyordum ve modeli R3 idi), daha yeni sattim bir tane forum araciligi ile. suan 2300- 2400 dolar arasinda satilan bir laptop oldugundan bence fiyati biraz fazla tutmussunuz ancak tabii ki bu urunun Turkiye de olmamasi da bunda buyuk rol oynuyor. iyi satislar

Aynen yanlış yazmışım Versiyon R3. Sizin sattığınızı gördüm, benim sattığımda 4K ekran falan var, 16 gb DDR4 ki bunlar zaten fiyatı baya etkiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 22 Mayıs 2016; 10:33:23 >
  • Edit: Fiyatta biraz düzenleme yaptım.
  • Gelir seviyesi yurt dışında bu cihaz için yeterli olsada satmanız biraz uzun sürebilir..

Türkiyede bunu alıcak birey sayısı baya nadir kalır yani :)

Cihaz efsane , fiyat türkiyeye göre çok iyi bence hayırlı satışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aimstein -- 25 Mayıs 2016; 22:53:11 >
  • Garanti'nin international olup olmadığı önemli bir konu sanıyorum o konuda daha somut bir bilgi verebilirseniz daha faydalı olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Orlandeau

Garanti'nin international olup olmadığı önemli bir konu sanıyorum o konuda daha somut bir bilgi verebilirseniz daha faydalı olacaktır.

Garanti 1 yıllık, Dell ile konuşup garantiyi başkasına devrebiliyorsunuz ya da yurtdışına çıktığınızı söyleyip garantiyi ülkeye göre ayarlayabiliyorlar.

Fiyat 9500 TL oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 6 Haziran 2016; 9:34:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam merhaba. Tesadüf eseri konuya denk geldim. En kısa sürede sanalpazar ilanınızı kaldırmanızı tavsiye ederim. Gold bilgisayar battıktan sonra sanalpazar ödeme yapamıyor. Binlerce liram içeride kaldı. Gerekli habere nette bakabilisiniz. Sanırım yurtdışında olduğunuzdan kaçırdınız olayları.
  • Easx E kullanıcısına yanıt
    Uyarı için sağolun, hocam.
  • Bunu almak için kendi Alienware laptopumu satışa çıkarıyorum. Ciddiyim
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Umutlanalım, hocam
  • Çok efsane bir cihaz. Gerek donanım gerek tasarım imrenerek inceliyorum bir süredir. Ancak fiyat...
  • YBK_ kullanıcısına yanıt
    Piyasada bu ayarda cihaz ya 13000 TL üzeri ya da Türkiye'de yok, zaten Türkiye'de bu ayarda Alienware'de bulamazsanız. En iyi fiyatı verdiğimi düşünüyorum.
  • Hofff Hofff efsane bilgisayar ama alamıyoruz😕😕😕

• Fiyat revize 8500 TL oldu, Pound'un durumuna göre fiyat yükselebilir veya inebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: demong

selamlar dostum

Fiyat baya düştü.

• Makina çok iyi. satıldımı hala satılıkmı birde ne kadar kullanılmış ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuktemurr

Makina çok iyi. satıldımı hala satılıkmı birde ne kadar kullanılmış ?

Makine hiç kullanılmadı, satın aldım öyle aylardır duruyor. Hala satılmadı, duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper23 -- 14 Ağustos 2016; 17:20:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.